Nadnaravno
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nadnaravno

To je forum o duhovih in paranormalnem.
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Ali ste že videli duha

Go down 
+8
nadnaravno
TiiaxTheMonster
šuši
WampireUrssa
KaulitzTwincest
Warlock
slim*susy
Druuuu
12 posters
AvtorSporočilo
Druuuu

Druuuu


Število prispevkov : 3
Registration date : 16/09/2007

Ali ste že videli duha Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Ali ste že videli duha   Ali ste že videli duha Icon_minitimeTor Sep 18, 2007 12:25 pm

no tukaj se boste lahko pogovarjali, če ste že videli duha , ker jaz sem ga že posnel , zanima me če ga je že kdo videl.
Nazaj na vrh Go down
slim*susy

slim*susy


Število prispevkov : 21
Registration date : 16/09/2007

Ali ste že videli duha Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ali ste že videli duha   Ali ste že videli duha Icon_minitimeSob Sep 22, 2007 5:26 am

Pokažeš posnetek? Question Exclamation
Nazaj na vrh Go down
Warlock
Admin
Warlock


Število prispevkov : 77
Registration date : 16/09/2007

Ali ste že videli duha Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ali ste že videli duha   Ali ste že videli duha Icon_minitimeSob Sep 22, 2007 6:06 am

ja bi lahko ampak posnetek ima eden iz naše skupine , posluh je imel ime na tisti klepetalnici , tukaj pa se bo prijavil , čez nekaj dni .
Nazaj na vrh Go down
https://nadnaravno.slovenianforum.com
KaulitzTwincest

KaulitzTwincest


Število prispevkov : 1
Registration date : 07/03/2010

Ali ste že videli duha Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ali ste že videli duha   Ali ste že videli duha Icon_minitimeNed Mar 07, 2010 8:29 am

kdaj si ga pa posnel?[b][img]
Nazaj na vrh Go down
WampireUrssa

WampireUrssa


Število prispevkov : 7
Age : 27
Registration date : 20/01/2011

Ali ste že videli duha Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ali ste že videli duha   Ali ste že videli duha Icon_minitimeČet Jan 20, 2011 9:13 am

Jez sm ga vidla. I think so. Enkat k smo se vuzil po eni cesti, k je med pečino pa reko. Tko neki svetuga sm vidla, pol je pa glavo obrnil prot našmu autu pol je pa zginl u vodi. Men se take stvari velik dugajajo pale.
Nazaj na vrh Go down
Warlock
Admin
Warlock


Število prispevkov : 77
Registration date : 16/09/2007

Ali ste že videli duha Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ali ste že videli duha   Ali ste že videli duha Icon_minitimeSre Jun 08, 2011 6:20 am

tri leta me ni blo na tem forumu pa je še vedno aktiven Smile Sem pozitivno presenečen.
Nazaj na vrh Go down
https://nadnaravno.slovenianforum.com
šuši




Število prispevkov : 10
Registration date : 09/06/2011

Ali ste že videli duha Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ali ste že videli duha   Ali ste že videli duha Icon_minitimeČet Jun 09, 2011 10:38 am

jst ga še nisem vidla se mi zdi......ga je pa moja mami že občutla ko je bla mala so duhove klical pa se niso primerno poslovil po jo je pa neki dušil pa za vrat stiskal pa bi se skor zadušila! najhujš je pa to da je ona takrat sam gledala zravn pa je mela take posledice! pa še ona nima nobene take sposobnosti pri meni pa ati ugotavlja da jih imam nekaj (nadnaravih) sam mal jih še morm razvit in zato je čist mogoč da so se duhovi prenesli name ker mam skos občutek da je nekdo zraven pa čutim čudno energijo strašno. to čutm od rojstva oz. tuk kukr daleč se spomnem pale pale
Nazaj na vrh Go down
TiiaxTheMonster

TiiaxTheMonster


Število prispevkov : 12
Age : 29
Registration date : 15/06/2011

Ali ste že videli duha Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ali ste že videli duha   Ali ste že videli duha Icon_minitimeČet Jun 16, 2011 6:27 am

jz pa sm enkrat slikala mojo senco na steni in najprej je blo use u redu potem pa naenkrat neki belga na sliki.stena se je še vedno vidla moje sence ni blo na sliki pa je blo tisto belo pred steno.mi lahko prosim nekdo pove kaj naj bi to bilo??
Nazaj na vrh Go down
Warlock
Admin
Warlock


Število prispevkov : 77
Registration date : 16/09/2007

Ali ste že videli duha Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ali ste že videli duha   Ali ste že videli duha Icon_minitimePet Jun 17, 2011 4:22 am

Tiax je napisal/a:
jz pa sm enkrat slikala mojo senco na steni in najprej je blo use u redu potem pa naenkrat neki belga na sliki.stena se je še vedno vidla moje sence ni blo na sliki pa je blo tisto belo pred steno.mi lahko prosim nekdo pove kaj naj bi to bilo??

Čeprav se že precej časa ukvarjam z raziskovanjem paranormalnega, duhovi, itd.

Pa za kaj takšnega nisem še nikjer videl ali slišal. Ali lahko poveš kaj več o tem, se je komu drugemu v tvoji hiši prikazala enaka stvar ? Ali si ti to belo stvar videla samo na sliki, ali tudi s prostimi očmi.
Nazaj na vrh Go down
https://nadnaravno.slovenianforum.com
TiiaxTheMonster

TiiaxTheMonster


Število prispevkov : 12
Age : 29
Registration date : 15/06/2011

Ali ste že videli duha Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ali ste že videli duha   Ali ste že videli duha Icon_minitimeSob Jun 18, 2011 7:29 am

ne vem če je kdo videl niso mi povedali.to stvar sem videla samo na sliki in ni imelo posebne oblike telesa ali česa drugega samo bel madež
Nazaj na vrh Go down
Warlock
Admin
Warlock


Število prispevkov : 77
Registration date : 16/09/2007

Ali ste že videli duha Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ali ste že videli duha   Ali ste že videli duha Icon_minitimeSob Jun 18, 2011 2:45 pm

Hmm, ali je bilo kot svetloba ? Ali se je videlo kot prava bela barva ?
Nazaj na vrh Go down
https://nadnaravno.slovenianforum.com
TiiaxTheMonster

TiiaxTheMonster


Število prispevkov : 12
Age : 29
Registration date : 15/06/2011

Ali ste že videli duha Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ali ste že videli duha   Ali ste že videli duha Icon_minitimeTor Avg 02, 2011 1:20 am

lahko dam sliko za prikazno pa boste vidl.
Nazaj na vrh Go down
Warlock
Admin
Warlock


Število prispevkov : 77
Registration date : 16/09/2007

Ali ste že videli duha Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ali ste že videli duha   Ali ste že videli duha Icon_minitimeTor Avg 02, 2011 2:55 am

Tiax je napisal/a:
lahko dam sliko za prikazno pa boste vidl.
Ja, to bi bilo vredo.
Nazaj na vrh Go down
https://nadnaravno.slovenianforum.com
nadnaravno




Število prispevkov : 2
Registration date : 18/08/2011

Ali ste že videli duha Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ali ste že videli duha   Ali ste že videli duha Icon_minitimeČet Avg 18, 2011 2:32 am

Laughing
Nazaj na vrh Go down
nadnaravno




Število prispevkov : 2
Registration date : 18/08/2011

Ali ste že videli duha Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ali ste že videli duha   Ali ste že videli duha Icon_minitimeČet Avg 18, 2011 2:37 am

js sm mal brala ta forum in pol ku je mama šla spat je začel neki šmet. pol ku sm šla pa spat sm pa čez neki cajta udprla učke in sm vidla neki bledo belga pred sabo in čist mal je mankal de nism zakričala. pol je pa kr zginu. občutek imam de je No bil duh Sleep affraid
Nazaj na vrh Go down
pikica




Število prispevkov : 17
Registration date : 23/10/2009

Ali ste že videli duha Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ali ste že videli duha   Ali ste že videli duha Icon_minitimeSob Nov 19, 2011 4:54 pm

jaz sem tudi slikala nekakšno megleno postavo na pokopališču Neutral
Nazaj na vrh Go down
Warlock
Admin
Warlock


Število prispevkov : 77
Registration date : 16/09/2007

Ali ste že videli duha Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ali ste že videli duha   Ali ste že videli duha Icon_minitimeNed Nov 20, 2011 8:48 am

Hmm.. nisem vedel da se toliko ljudi zanima za paranormalno Smile Sem vedno mislil da sem eden od redkih ki je tako zainteresiran za to področje.

Če ima kdo kakšne slike bi jih vedno rad videl.
Nazaj na vrh Go down
https://nadnaravno.slovenianforum.com
TiiaxTheMonster

TiiaxTheMonster


Število prispevkov : 12
Age : 29
Registration date : 15/06/2011

Ali ste že videli duha Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ali ste že videli duha   Ali ste že videli duha Icon_minitimeSre Dec 28, 2011 9:36 am

js sm dala sliko za profilno in mi še zmeri nisi odgovoru kaj nj bi to blo.prosm odgovor kr me full zanima
Nazaj na vrh Go down
Warlock
Admin
Warlock


Število prispevkov : 77
Registration date : 16/09/2007

Ali ste že videli duha Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ali ste že videli duha   Ali ste že videli duha Icon_minitimeNed Feb 12, 2012 12:47 pm

TiaxTheMonster je napisal/a:
js sm dala sliko za profilno in mi še zmeri nisi odgovoru kaj nj bi to blo.prosm odgovor kr me full zanima

Hey, sem bil odsoten zaradi nakupa novega računalnika -_- A lahk še enkrat sliko daš gor, ali pa mi jo pošlješ preko maila.
Nazaj na vrh Go down
https://nadnaravno.slovenianforum.com
TiiaxTheMonster

TiiaxTheMonster


Število prispevkov : 12
Age : 29
Registration date : 15/06/2011

Ali ste že videli duha Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ali ste že videli duha   Ali ste že videli duha Icon_minitimeSob Mar 10, 2012 5:49 am

no sm dala.pa še neki čudnga se mi je začel dogajat in sicer ponoč.mi smo se preselil u novo ful mejhno stanovanje tko da k ležiš na postli vidš u kuhno.in enkrat smo s prjatli klical duhove sam se ni nč zgodil smo misll da nm ni ratal no sj mogoče nm ni pa je uno kar vidm že blo u stanovanju.pač ponoč k se zbudim vidm u kotu kuhinje kjer ni nč belega(stene so oranžne) vidm neki bele barve.na začetku sm si govorila da ni nč da se mi sammo zdi da je neki tm zato da ne bi zganjala panike.ampk po unem kar se mi je zgodil eno noč počas začenjam verjet da uno v kotu kuhinje res vidm in da se mi ne dozdeva.neke noči sm k sm se ponoč zbudla obrnla glavo prot kuhinji pa sm nazačetku kuhinje pr omari neki vidla.ni blo samo neki belga v kotu kokr vedno ampk sm prou vidla obleko k je bla bela pa je mela na koncu pr tleh bele čipke.pa ta stvar je mela douge črne lase.sj me ni newem kok strah tega sam mi gre že na živce in newem kaj nej nardim.mi se spet hmau selimo in newem a nej počakam da se preselimo da vidm če je blo to res u hiši in ni nč povezan z mano kr če bo še vedno u uni ta novi hiši pol res newem kaj nej...kr mami ne morem povedat bi mislla da sm zmešana -.-
Nazaj na vrh Go down
Mr-Nobody




Število prispevkov : 1
Age : 32
Location : Murska Sobota
Registration date : 03/09/2012

Ali ste že videli duha Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ali ste že videli duha   Ali ste že videli duha Icon_minitimePon Sep 03, 2012 3:16 pm

Pozdrav,

Mene zanima če ima kdo izkušnje z klicanjem duhov in uroki... Če ima kdo me naj prosim kontaktira!


lp!
Nazaj na vrh Go down
jasmina3




Število prispevkov : 1
Registration date : 25/09/2012

Ali ste že videli duha Empty
ObjavljaNaslov sporočila: DUHOVI   Ali ste že videli duha Icon_minitimeTor Sep 25, 2012 8:46 am

TiiaxTheMonster je napisal/a:
no sm dala.pa še neki čudnga se mi je začel dogajat in sicer ponoč.mi smo se preselil u novo ful mejhno stanovanje tko da k ležiš na postli vidš u kuhno.in enkrat smo s prjatli klical duhove sam se ni nč zgodil smo misll da nm ni ratal no sj mogoče nm ni pa je uno kar vidm že blo u stanovanju.pač ponoč k se zbudim vidm u kotu kuhinje kjer ni nč belega(stene so oranžne) vidm neki bele barve.na začetku sm si govorila da ni nč da se mi sammo zdi da je neki tm zato da ne bi zganjala panike.ampk po unem kar se mi je zgodil eno noč počas začenjam verjet da uno v kotu kuhinje res vidm in da se mi ne dozdeva.neke noči sm k sm se ponoč zbudla obrnla glavo prot kuhinji pa sm nazačetku kuhinje pr omari neki vidla.ni blo samo neki belga v kotu kokr vedno ampk sm prou vidla obleko k je bla bela pa je mela na koncu pr tleh bele čipke.pa ta stvar je mela douge črne lase.sj me ni newem kok strah tega sam mi gre že na živce in newem kaj nej nardim.mi se spet hmau selimo in newem a nej počakam da se preselimo da vidm če je blo to res u hiši in ni nč povezan z mano kr če bo še vedno u uni ta novi hiši pol res newem kaj nej...kr mami ne morem povedat bi mislla da sm zmešana -.-

POZDRAVLJEN/A/I.!
Odgovarjam na tole za vse tiste, ki imate take težave.
Jaz sem ena izmed tistih ki, ki vidi duhove.
Vendar jaz ne vidim nikakršnih belih duhov ali kar koli saj tisti beli duhovi so ponavadi samo neko delovanje psihe(ni nujno!!!) Vglavnem jaz in moj prijatelj vidiva duhove kot neko "senco" ali pa včasih duhova sploh ni vednar se v prostoru dogaja nekaj čudnega npr.: vžiganje/ugašanje luči ali drugih električnih naparav, včasih slišim nekakšne glasove, ki so lahko poveazni tudi z duhovi ali pa mogoče z angeli, mogoče slišiš premikanje duha, nenaden pok ali podobno lahko tudi naproimer če imaš doma mačko se le ta lahko obnaša čudno naprimer kot da ti hoče nekaj pvedati ali te pa mogoče gleda sammo v otrip oči...lahko te tudi zaslduje. Ob takšnih primirih naredite z desno roko 3x križ najprej iz vrha navzdol nato iz leve proti desni(to delamo z celo dlanjo in ne samo z enim prstom) križ delamo tako da damo roko pred sebe in ga "rišemo" po zraku.
Imam tudi nekaj nasvetov: nikoli ne kliči duhov, ne govori da ne obstajajo oz. jih ne vznemirjaj, ne nosi veliko črne barve na sebi ali v sobi ne imeti črnih zaves itd., nikoli ne imej v stanovanju kakršnega koli križa na katerem je jezus ali pa da na njemu piše "I.N.R.I.", nikoli ne blagosloviz gobo ali blagoslovjeno vodo samo enega prostora... in tako napej... želim vam čim manj teh nepijetnih pojavov.Smile
Lep pozdrav Jasmina.
Nazaj na vrh Go down
najlep™e




Število prispevkov : 43
Registration date : 29/10/2012

Ali ste že videli duha Empty
ObjavljaNaslov sporočila: DUHOVI RES OBSTAJAJO   Ali ste že videli duha Icon_minitimeTor Okt 30, 2012 7:45 am

no midve sma enkrat šle k prijatlci in tm sma slišale kak nekdo hodi po stopnicah navzgor pol sma pa slišale kak ena ženska fuul kriči in pol sma vidle eno žensko na štrik ubešeno.
Sam to je čist res! Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Ali ste že videli duha Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ali ste že videli duha   Ali ste že videli duha Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Ali ste že videli duha
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Ste videli NLP?
» kako klicati duha

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Nadnaravno :: Pogovori :: Duhovi-
Pojdi na: