Nadnaravno
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nadnaravno

To je forum o duhovih in paranormalnem.
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Ste videli NLP?

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
SlovenianPride88




Število prispevkov : 3
Registration date : 14/01/2012

Ste videli NLP? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Ste videli NLP?   Ste videli NLP? Icon_minitimeSob Jan 14, 2012 8:24 am

Sem nov na forumu, in, ker sem navdušen nad NLP, nezemljani itd. Odpiram temo in vas sprašujem, će ste že videli NLP?

S prijateljem sva enkrat bila zunaj, in sva od daleč videla oranžno kroglo. To je vse kar sem jaz doživel, zagotovo ni bila luna, glede na to, da se je premikala.

Lep pozdrav!
Nazaj na vrh Go down
Zendaya

Zendaya


Število prispevkov : 7
Age : 27
Location : scary town
Registration date : 02/01/2012

Ste videli NLP? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ste videli NLP?   Ste videli NLP? Icon_minitimeNed Jan 22, 2012 9:02 am

heeey

men se je enkrat zdelo da sm vidla NLP...skor bi me kap zadela cheers
Nazaj na vrh Go down
Warlock
Admin
Warlock


Število prispevkov : 77
Registration date : 16/09/2007

Ste videli NLP? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ste videli NLP?   Ste videli NLP? Icon_minitimeNed Feb 12, 2012 12:36 pm

Lp. Za vse ki vas ta tema zanima, vam priporočam da si potegnete iz interneta film the fourth kind. Govori o nezemljanih, in kako so že v strem egiptu bili v stiku z nami.

Film je grozljivka, samo tko informativno Razz
Nazaj na vrh Go down
https://nadnaravno.slovenianforum.com
tina 22




Število prispevkov : 11
Registration date : 12/11/2012

Ste videli NLP? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ste videli NLP?   Ste videli NLP? Icon_minitimePon Nov 12, 2012 2:37 pm

Warlock je napisal/a:
Lp. Za vse ki vas ta tema zanima, vam priporočam da si potegnete iz interneta film the fourth kind. Govori o nezemljanih, in kako so že v strem egiptu bili v stiku z nami.

Film je grozljivka, samo tko informativno Razz

že gledla, ne priporočam če nimate želoda in da ste panični...edino kar me je strah da niso prijazni.. in nočejo mira..
Nazaj na vrh Go down
ziga11




Število prispevkov : 3
Registration date : 09/12/2013

Ste videli NLP? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ste videli NLP?   Ste videli NLP? Icon_minitimePon Dec 09, 2013 1:47 pm

LP


Poglej. nekdo še v tem vesolju obstaja. Če je res Bog naredil samo nas, zakaj je naredil samo nas? Zakaj še nebi naredil drugih? Če je vesolje res neskončno, potem je logično, da je VELIKO planetov s življenjem. Do tega dokaza pa se moramo usesti,
uživat v življenju, in počakat, do tega dokaza
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Ste videli NLP? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ste videli NLP?   Ste videli NLP? Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Ste videli NLP?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Nadnaravno :: Pogovori :: NLP-
Pojdi na: