Nadnaravno
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nadnaravno

To je forum o duhovih in paranormalnem.
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 kako klicati duha

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
batman12

batman12


Število prispevkov : 16
Registration date : 11/07/2013

kako klicati duha Empty
ObjavljaNaslov sporočila: kako klicati duha   kako klicati duha Icon_minitimeSob Okt 26, 2013 6:18 am

Kako se kliče duhove?
1.Naredi svojo Ouijo board ali jo pa kupi.(črke v krogu ,številke v krogu, na središtevilk pa še DA in NE.
2.Najdi klicatelje(vsaj 2)
3.Skoncentrirajte se.
4.Vsi ki kličete dihnite v kozarec
5.Pričnite z Klicem:>>Dobri duh pridi med nas.Dobri duh pridruži se nam.Dobri duh če si tu pojdi na DA.<<Če odgovora v 15 minutah ni se duh ni pridružil.Če pa odgovor dobite se mizici zahvalite ter JASNO ter GLASNO povejte da NEGATIVNE energije niso dobrodošle in da je naj povezano samo z DOBRIM in ne z SLABIM ter začnite z naslednjim vprašanjem.
6.Ko končate se spet zahvalite in duha pozdravite ter JASNO in GLASNO povejte da se naj ne vrača dokler spet ne pokličete
naj bi delovalo Evil or Very Mad 
Nazaj na vrh Go down
Miki
Admin



Število prispevkov : 51
Registration date : 16/09/2012

kako klicati duha Empty
ObjavljaNaslov sporočila: klicanje   kako klicati duha Icon_minitimeSob Okt 26, 2013 10:28 am

Jaz tako pravim, mrtvi naj ostanejo mrtvi, ne bi rad nikogar budil iz onostranstva, zakaj? Zgolj živo dolgočasje in zanimivost lahko prineseta
mnoge negativne učinke...ne glede ali se kliče "dobri"/"slabi" duh...Tako kot pravijo, tudi v dobrem je zlo...
Nazaj na vrh Go down
batman12

batman12


Število prispevkov : 16
Registration date : 11/07/2013

kako klicati duha Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: kako klicati duha   kako klicati duha Icon_minitimePon Okt 28, 2013 12:34 am

strinjam se s tabo miki,tudi jaz tega še nisem poskusil in verjetno ima lahko posledice.
Nazaj na vrh Go down
Megi.




Število prispevkov : 15
Registration date : 09/10/2014

kako klicati duha Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: kako klicati duha   kako klicati duha Icon_minitimeČet Okt 09, 2014 7:10 am

Ja ne mislim klicati duhov. Tisti ki hoče, OK. Sam meni se to zdi neumno počet.
Nazaj na vrh Go down
Megi.




Število prispevkov : 15
Registration date : 09/10/2014

kako klicati duha Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: kako klicati duha   kako klicati duha Icon_minitimeČet Okt 09, 2014 7:11 am

Jaz*
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





kako klicati duha Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: kako klicati duha   kako klicati duha Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
kako klicati duha
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Nadnaravno :: Pogovori :: Duhovi-
Pojdi na: