Nadnaravno
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nadnaravno

To je forum o duhovih in paranormalnem.
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 grozna preteklost....

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Scary girl

Scary girl


Število prispevkov : 11
Registration date : 17/07/2013

grozna preteklost.... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: grozna preteklost....   grozna preteklost.... Icon_minitimeSre Jul 17, 2013 5:25 am

Živjo, imela sem babico, k se je en dan odpravljala na pokopališče prižgat sveče svoji mamici no seveda ura je bila okoli pol 9 zvečer pozimi in je bila že tema, babi je to naredila nato pa izginila od takrat naprej je nisem več videla...prosim rada bi malo raziskovala o tem pišite če keaj mislite kk je moja babi izginla
Nazaj na vrh Go down
najlepše bff




Število prispevkov : 35
Registration date : 05/06/2013

grozna preteklost.... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: grozna preteklost....   grozna preteklost.... Icon_minitimePet Jul 19, 2013 11:05 am

hmm nevema če bi ti vrjele kr pač mogoč je pač babica pol šla nekam nevem se preselila kam al pa kej tk da tuki ni nč kej nadnaravnega , drgač nevema no
Nazaj na vrh Go down
batman12

batman12


Število prispevkov : 16
Registration date : 11/07/2013

grozna preteklost.... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: grozna preteklost....   grozna preteklost.... Icon_minitimePet Jul 26, 2013 3:10 am

moje sožalje,ampak verjetno tvoja babica ni več živa Sad za njeno izginotje je več teorij.1.najverjetnejša umor,2.oprosti za to ampak mogoče je tvoja babica imela prikrite bolečine in preden je naredila samomor(ce ga je)se je poslovila od mame.mogoče ima celo kaj opraviti z duhovi....
Nazaj na vrh Go down
Scary girl

Scary girl


Število prispevkov : 11
Registration date : 17/07/2013

grozna preteklost.... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: grozna preteklost....   grozna preteklost.... Icon_minitimeČet Avg 08, 2013 9:21 am


najlepše bff am moja babi ne bi mogla it brez njene najljubše vaze in še zdaj ta vaza sama čepi na polici!
neverjamem da bi se ubila ker policija ne najde niti ene sledi...
Nazaj na vrh Go down
batman12

batman12


Število prispevkov : 16
Registration date : 11/07/2013

grozna preteklost.... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: grozna preteklost....   grozna preteklost.... Icon_minitimePet Avg 09, 2013 9:05 am

scary girl js ti verjamem,napiši mi podatke vse ki jih veš o tvoji babici če nočeš napisati tu mi pošlji sporočilo,poskušal bom pomagati,prosim zaupaj mi
Nazaj na vrh Go down
Miki
Admin



Število prispevkov : 51
Registration date : 16/09/2012

grozna preteklost.... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Izginula babica   grozna preteklost.... Icon_minitimePon Sep 30, 2013 5:30 am

Spoštovani!
Ste mogoče posredovali izginotje policiji? Seveda vem da ste to objavo naredili 17. julija letos, se pravi, da je mogla izginiti še letos? Prosimo če se le da, malo bolj navedite podatke kdaj je izginila, ampak kakor je že uporabnik batman12 pred mano navedel, je najverjetneje storila samomor (razlogov je pa lahko več; velika ljubezen do mame, kake prikrite stvari, žalost ali pa preprosto nekaj kar jo je k temu prisililo).

Izrekam pa moje sožalje,

Lp, Miki



Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





grozna preteklost.... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: grozna preteklost....   grozna preteklost.... Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
grozna preteklost....
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» no ena zgodba , ki mi jo je povedal druuuu, grozna je.

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Nadnaravno :: Pogovori :: Duhovi-
Pojdi na: