Nadnaravno
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nadnaravno

To je forum o duhovih in paranormalnem.
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 no ena zgodba , ki mi jo je povedal druuuu, grozna je.

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Warlock
Admin
Warlock


Število prispevkov : 77
Registration date : 16/09/2007

no ena zgodba , ki mi jo je povedal druuuu, grozna je. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: no ena zgodba , ki mi jo je povedal druuuu, grozna je.   no ena zgodba , ki mi jo je povedal druuuu, grozna je. Icon_minitimePet Sep 28, 2007 12:01 pm

Ko je druuuu prosil njegovega dedka naj mo pove kakšno grozljivo zgodbo , in naj bo resnična je detek rekel , naj mu bo , rekel je da se ja to zgodilo dedkovemo prijateljo ko sta bila še mlada ,no ko je dedkov prijatelj hodil ponoči v gozdu proti domu , ker je bil doma v gozdu na kmetiji , je prišel do neke hiše , v njej je bila luč , in hiša je zgledala čisto normalno , skozi okno je videl senco enega človeka , mislil je da je hiša njegovega očeta , ker je zgledala čisto enako kot njihova hiša , čeprav se je čudil , da je prišel do nje nekam hitro , ko je prišel do vrat , je potrkal , ker nekaj časa nobenega ni bilo da bi odprl , je sam odprl vrata , ko je odprl , se je na njega podr velik okostnjak , on pa je omedlel , ko se je zbudil , je bil doma in oče mu je rekel , da ga je našel sredi gozda.
Nazaj na vrh Go down
https://nadnaravno.slovenianforum.com
slim*susy

slim*susy


Število prispevkov : 21
Registration date : 16/09/2007

no ena zgodba , ki mi jo je povedal druuuu, grozna je. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: no ena zgodba , ki mi jo je povedal druuuu, grozna je.   no ena zgodba , ki mi jo je povedal druuuu, grozna je. Icon_minitimePet Sep 28, 2007 3:24 pm

mogoče je mel privide,sanje...
Nazaj na vrh Go down
Warlock
Admin
Warlock


Število prispevkov : 77
Registration date : 16/09/2007

no ena zgodba , ki mi jo je povedal druuuu, grozna je. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: no ena zgodba , ki mi jo je povedal druuuu, grozna je.   no ena zgodba , ki mi jo je povedal druuuu, grozna je. Icon_minitimeSob Sep 29, 2007 1:50 am

ja mogoče , vendar , so ga našli sredi gozda.
Nazaj na vrh Go down
https://nadnaravno.slovenianforum.com
Nejc112

Nejc112


Število prispevkov : 17
Location : maribor
Registration date : 22/09/2007

no ena zgodba , ki mi jo je povedal druuuu, grozna je. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: no ena zgodba , ki mi jo je povedal druuuu, grozna je.   no ena zgodba , ki mi jo je povedal druuuu, grozna je. Icon_minitimeSob Sep 29, 2007 6:26 pm

je bila v bližni kakšna hiša... mislim za reziskovanje
Nazaj na vrh Go down
Warlock
Admin
Warlock


Število prispevkov : 77
Registration date : 16/09/2007

no ena zgodba , ki mi jo je povedal druuuu, grozna je. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: no ena zgodba , ki mi jo je povedal druuuu, grozna je.   no ena zgodba , ki mi jo je povedal druuuu, grozna je. Icon_minitimeNed Sep 30, 2007 1:33 am

ja ravno to je , ko jih je on vprašal , če so ga našli blizu kakšne hiše , so vsi rekli da ne ,pa takrat ko je on živel še ni bilo takšnih hiš.
Nazaj na vrh Go down
https://nadnaravno.slovenianforum.com
Sponsored content





no ena zgodba , ki mi jo je povedal druuuu, grozna je. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: no ena zgodba , ki mi jo je povedal druuuu, grozna je.   no ena zgodba , ki mi jo je povedal druuuu, grozna je. Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
no ena zgodba , ki mi jo je povedal druuuu, grozna je.
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» grozna preteklost....
» Zgodba: Pobegla pacientka
» Zgodba: Klovn v kotu

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Nadnaravno :: Pogovori :: Paranormalno-
Pojdi na: