Nadnaravno
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nadnaravno

To je forum o duhovih in paranormalnem.
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 STE ŽE SLIŠALI DUHA?

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
batman12

batman12


Število prispevkov : 16
Registration date : 11/07/2013

STE ŽE SLIŠALI DUHA? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: STE ŽE SLIŠALI DUHA?   STE ŽE SLIŠALI DUHA? Icon_minitimeČet Jul 11, 2013 12:22 pm

Pozdravljeni.
Rad povedal nekaj o temi,ki še danes marsikoga spreleti srh ob omembi nje,to so duhovi.
Bil sem star 5 ali 6 let ko sem prvič >slišal< duha.Bil je rojstni dan(obletnica smrti ne spomnim se več)moje prababice.Mi smo jedli kosilo, ko je pozvonilo na zvonec in vrata so se odprla,slišali smo zvok kakor da bi nekdo odložil polne vrečke na tla,in začelo je hoditi po stopnicah proti kuhinji.Sprva smo mislili da je to moja babica,ki pride večkrat k nam na obisk,ampak kar naenkrat se je obrnilo nazaj in začelo hoditi po stopnicah nazaj proti vhodu,pograbilo vrečke,odprlo vrata in jih zaprlo.Jaz sem pohitel proti vhodu,da bi pozdravil babico.Ampak na moje presenečenje ni bilo nikogar.Tudi moja druga babica in mama sta odšli proti oknu in zunaj nista videli nič.Nismo bili tako zelo presenečeni ker je že nekajkrat pred tem na rojstni dan(obletnico smrti)mojega bratranca in nekajkrat tudi na rojstni dan(obletnico smrti)moje prababice samo pozvonilo.No to sem objavil na tem forumu,ker ste vi ljudje ki ste prijavljeni edini,ki bi me mogoče razumeli prijatelji se bi mi verjet no smejali.Hvala ker ste prebrali to zgodbo.
lp batman12 Smile 
Nazaj na vrh Go down
najlepše bff




Število prispevkov : 35
Registration date : 05/06/2013

STE ŽE SLIŠALI DUHA? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: STE ŽE SLIŠALI DUHA?   STE ŽE SLIŠALI DUHA? Icon_minitimeTor Jul 23, 2013 4:23 am

hmm nevema glih če bi ti vrjele kr nerazumema no nevem čudno je
Nazaj na vrh Go down
batman12

batman12


Število prispevkov : 16
Registration date : 11/07/2013

STE ŽE SLIŠALI DUHA? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: STE ŽE SLIŠALI DUHA?   STE ŽE SLIŠALI DUHA? Icon_minitimeTor Jul 23, 2013 9:02 am

najlepše bff ni mi treba verjet,js sm to objavo sam da bi ljudje povedali če se jim je zgodilo že kaj podobnega in da bi jim povedu to zgodbo.Povem samo da je ta zgodba resnična,ampak odločitev ljudi je ali verjamejo ali ne verjamejo. Smile 

Aja drugače pravita da sta iz velenja kok sta stari. Very Happy 

Nazaj na vrh Go down
Miki
Admin



Število prispevkov : 51
Registration date : 16/09/2012

STE ŽE SLIŠALI DUHA? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Ste že slišali duha   STE ŽE SLIŠALI DUHA? Icon_minitimePon Sep 30, 2013 5:41 am

Spoštovani batman12!

Te razumem ob tem kaj pišeš in verjetno je to to, da se duše še niso uspele posloviti, je pa tudi tako, vsi imamo nekega "patrona" ki je z nami, nekako ga čutiš, je pa lahko tudi to da se zmeraj to dogaja samo na datume, kdaj so umrli, se rodili itd.

Vesel pa sem da si zgodbo objavil.

Lp, Miki
Nazaj na vrh Go down
batman12

batman12


Število prispevkov : 16
Registration date : 11/07/2013

STE ŽE SLIŠALI DUHA? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: STE ŽE SLIŠALI DUHA?   STE ŽE SLIŠALI DUHA? Icon_minitimeSre Okt 16, 2013 9:26 am

spoštovani Miki!

hvala ker mi verjameš oz. me razumeš Smile

lp,Batman12
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





STE ŽE SLIŠALI DUHA? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: STE ŽE SLIŠALI DUHA?   STE ŽE SLIŠALI DUHA? Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
STE ŽE SLIŠALI DUHA?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» kako klicati duha

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Nadnaravno :: Pogovori :: Duhovi-
Pojdi na: