Nadnaravno
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nadnaravno

To je forum o duhovih in paranormalnem.
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 SPRS - Slovenska ekipa za preiskovanje paranormalnih pojavov

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Rush.si




Število prispevkov : 4
Registration date : 22/11/2012

SPRS - Slovenska ekipa za preiskovanje paranormalnih pojavov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: SPRS - Slovenska ekipa za preiskovanje paranormalnih pojavov   SPRS - Slovenska ekipa za preiskovanje paranormalnih pojavov Icon_minitimeČet Nov 22, 2012 11:40 pm

Pozdravljeni,

Smo ekipa za preiskovanje paranormalnih pojavov s pomocjo elektronske opreme in z znanstvenega vidika, kolikor je to mogoce.

Nas cilj je preiskovanje tovrstnih pojavov in zgodb, iskanje dejanskega izvora za domnevne paranormalne pojave, bodisi naravnega ali nenaravnega in pomoc drugim, ki sumijo naj bi imeli opravka s paranormalnimi pojavi.

Na preiskavah vedno najprej iscemo naravne razlage za vse pojave, prav tako poskusamo vse ugotovitve in trditve podkrepiti z dokazi.

Kontaktirate nas lahko preko ene izmed moznosti na nasi spletni strani sprs.webs.com (Stran bo v kratkem dodelana, tudi nekaj novih kosov opreme se ni objavlene.)


P.S. Z veseljem bi sprejel tudi kaksne napotke za se nepoznane kraje, kjer naj bi se kaj dogajalo ali pa imajo res mracno zgodovino.


Lep pozdrav vsem,
Matevz
Nazaj na vrh Go down
Miki
Admin



Število prispevkov : 51
Registration date : 16/09/2012

SPRS - Slovenska ekipa za preiskovanje paranormalnih pojavov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: zanimivo   SPRS - Slovenska ekipa za preiskovanje paranormalnih pojavov Icon_minitimePet Nov 23, 2012 7:01 pm

Zelo zanimivo, se da mogoče kje stopit v kontakt in kaj pomagat ali pa kako drugače? Zdi pa se mi seveda zanimivo.

Lep pozdrav, hennesley
Nazaj na vrh Go down
Rush.si




Število prispevkov : 4
Registration date : 22/11/2012

SPRS - Slovenska ekipa za preiskovanje paranormalnih pojavov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SPRS - Slovenska ekipa za preiskovanje paranormalnih pojavov   SPRS - Slovenska ekipa za preiskovanje paranormalnih pojavov Icon_minitimeSob Nov 24, 2012 10:02 am

Naj bi se dalo na zvočnih posnetkih dobiti tudi odgovore na vprašanja, prav tako je tudi nekaj drugih metod. Osebno sicer še nisem dobil nobenih takšnih odgovorov, imam pa nekaj glasov na posnetkih, kateri niso bili slišani v času snemanja. To se imenuje EVP - Electronic voice phenomena, lahko pogledaš na google, če želiš več informacij o tem.

Je pa tako, da je moj cilj resnica. V primeru, kjer bi vse lahko naravno razložil, kar je nekdo naprimer iz strahu pripisal paranormalnim pojavom, bi bil to prav tako zame uspeh, saj bi pomagal na ta način nekomu tudi zmanjšati strah. Če pa bi bile stvari res naravno nerazložljive, potem z raznimi kamerami in snemalniki želim to tudi posneti kot dokaz in dobiti kakšne odgovore.
Ali je mogoče zaenkrat osebno ne morem trditi, razen glasov na snemalnikih. Vse skupaj pa so to metode, ki jih mnoge podobne skupine uporabljajo po svetu in naj bi bile uspešne. Vendar pa to in teorije lahko uporabljam samo kot smernice in za preverjanje le teh.

Največji problem vsega tega pa je, da v Sloveniji ljudje večinoma tega sploh ne jemljejo resno in je bolj malo interesa.
Nazaj na vrh Go down
Miki
Admin



Število prispevkov : 51
Registration date : 16/09/2012

SPRS - Slovenska ekipa za preiskovanje paranormalnih pojavov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: odgovor   SPRS - Slovenska ekipa za preiskovanje paranormalnih pojavov Icon_minitimeSob Nov 24, 2012 10:19 am

Rush.si je napisal/a:
Naj bi se dalo na zvočnih posnetkih dobiti tudi odgovore na vprašanja, prav tako je tudi nekaj drugih metod. Osebno sicer še nisem dobil nobenih takšnih odgovorov, imam pa nekaj glasov na posnetkih, kateri niso bili slišani v času snemanja. To se imenuje EVP - Electronic voice phenomena, lahko pogledaš na google, če želiš več informacij o tem.

Je pa tako, da je moj cilj resnica. V primeru, kjer bi vse lahko naravno razložil, kar je nekdo naprimer iz strahu pripisal paranormalnim pojavom, bi bil to prav tako zame uspeh, saj bi pomagal na ta način nekomu tudi zmanjšati strah. Če pa bi bile stvari res naravno nerazložljive, potem z raznimi kamerami in snemalniki želim to tudi posneti kot dokaz in dobiti kakšne odgovore.
Ali je mogoče zaenkrat osebno ne morem trditi, razen glasov na snemalnikih. Vse skupaj pa so to metode, ki jih mnoge podobne skupine uporabljajo po svetu in naj bi bile uspešne. Vendar pa to in teorije lahko uporabljam samo kot smernice in za preverjanje le teh.

Največji problem vsega tega pa je, da v Sloveniji ljudje večinoma tega sploh ne jemljejo resno in je bolj malo interesa.

Se strinjam, kot sem že omenil, ste dosegljivi na tisto številko, ki je napisana na vaši spletni strani?
Nazaj na vrh Go down
Rush.si




Število prispevkov : 4
Registration date : 22/11/2012

SPRS - Slovenska ekipa za preiskovanje paranormalnih pojavov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SPRS - Slovenska ekipa za preiskovanje paranormalnih pojavov   SPRS - Slovenska ekipa za preiskovanje paranormalnih pojavov Icon_minitimeSob Nov 24, 2012 12:06 pm

To št. imam samo v te namene ja.

P.s. sem mislil da sprašuješ za kontakt v zvezi s temi pojavi, ne z nami.. :-)
Nazaj na vrh Go down
SH-e

SH-e


Število prispevkov : 3
Location : Maribor
Registration date : 23/01/2013

SPRS - Slovenska ekipa za preiskovanje paranormalnih pojavov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SPRS - Slovenska ekipa za preiskovanje paranormalnih pojavov   SPRS - Slovenska ekipa za preiskovanje paranormalnih pojavov Icon_minitimeSre Jan 23, 2013 8:36 am

Rush.si je napisal/a:
To št. imam samo v te namene ja.

P.s. sem mislil da sprašuješ za kontakt v zvezi s temi pojavi, ne z nami.. :-)


Lep pozdrav!
Omenjene telefonske številke za kontakt nisem nikjer zasledila, zato sem se kar prijavila v forum, saj bi želela kontakt z vami. Hvala.

S.H.
Nazaj na vrh Go down
Rush.si




Število prispevkov : 4
Registration date : 22/11/2012

SPRS - Slovenska ekipa za preiskovanje paranormalnih pojavov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SPRS - Slovenska ekipa za preiskovanje paranormalnih pojavov   SPRS - Slovenska ekipa za preiskovanje paranormalnih pojavov Icon_minitimeSre Jan 23, 2013 9:00 am

Pozdravljena.
Telefonska st. in ostali kontaktni podatki so na uvodni strani www.sprs.webs.com med opisom.

Si mogoce ze nasla stevilko in si danes pred kratkim klicala?
Sem v sluzbi pa nimam seboj tistega telefona, ker je bolj redko v uporabi. So mi pa sporocili, da je zvonil.

Najlazje bo za zacetek, ce pises kar na email na omenjeni spletni strani (sloparanormalresearch@gmail.com)


P.S. Ce se na klic ne javim, prosim da poskusite ponovno kasneje ali pa pisete na email. Zaradi redkejse uporabe tiste telefonske stevilke in nepotrebe po ponovnem polnenju racuna imam blokirane odhodne klice. Hvala za razumevanje Smile
Nazaj na vrh Go down
SH-e

SH-e


Število prispevkov : 3
Location : Maribor
Registration date : 23/01/2013

SPRS - Slovenska ekipa za preiskovanje paranormalnih pojavov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SPRS - Slovenska ekipa za preiskovanje paranormalnih pojavov   SPRS - Slovenska ekipa za preiskovanje paranormalnih pojavov Icon_minitimeSre Jan 23, 2013 4:24 pm

Številko sem našla na navedenem linku, sem pa poslala mail in upam, da se slišimo. Če bo šlo vse po sreči, pokličem v petek.

Rolling Eyes


Hvala!
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





SPRS - Slovenska ekipa za preiskovanje paranormalnih pojavov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SPRS - Slovenska ekipa za preiskovanje paranormalnih pojavov   SPRS - Slovenska ekipa za preiskovanje paranormalnih pojavov Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
SPRS - Slovenska ekipa za preiskovanje paranormalnih pojavov
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Slovenski dokumentarec o paranormalnih pojavih.

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Nadnaravno :: Pogovori :: Duhovi-
Pojdi na: