Nadnaravno
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nadnaravno

To je forum o duhovih in paranormalnem.
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Slovenski dokumentarec o paranormalnih pojavih.

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
SlovenijaGhostTeam




Število prispevkov : 1
Registration date : 24/08/2012

Slovenski dokumentarec o paranormalnih pojavih. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Slovenski dokumentarec o paranormalnih pojavih.   Slovenski dokumentarec o paranormalnih pojavih. Icon_minitimePon Sep 03, 2012 6:09 am

Nazaj na vrh Go down
tina 22




Število prispevkov : 11
Registration date : 12/11/2012

Slovenski dokumentarec o paranormalnih pojavih. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenski dokumentarec o paranormalnih pojavih.   Slovenski dokumentarec o paranormalnih pojavih. Icon_minitimePon Nov 12, 2012 1:52 pm

sm dala tud pod komentar pod videom... huda luknja pri velenju, topolšica stara bolnica in ummobolnica ter počivališče zima kličeta za snemanje in ugovtovitev če je kej tam. če me pa rabte me pa kontaktirite.. ni panike vama pomagam,k me tud to zanima ,če je kej ,..je pa velik ljudi povedlo da se velik dogaja med 12 in 3 uro zjutraj v topolšici,..na počivališču zima naj bi bla bolnica-partizanska,..smo jo šli iskat in je nismo našli čeprav bi mogla bit tam.huda luknja-jama ob cesti se prikaže bela ženska ponoči...
Nazaj na vrh Go down
Miki
Admin



Število prispevkov : 51
Registration date : 16/09/2012

Slovenski dokumentarec o paranormalnih pojavih. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Dokumentarec   Slovenski dokumentarec o paranormalnih pojavih. Icon_minitimePon Nov 12, 2012 2:19 pm

Pogledal video, in sem malo drugače spremenil svoje stališče. Mislim, da je bil ogled in izlet na Urh precej dobra zadeva, kajti spravili ste se raziskovat eno najbolj grozovitih krajev v Sloveniji. Edino kar me moti je kako ste se izražali, seveda vsi razumemo da govorimo domače, ampak se na dokumentarcih nikoli ne spodobi govoriti v slengu, ker potem ne izpade dokumentarec (npr. pobiju itd.), glede poznavanja kraja bi lahko še malce več povedali, ne pa samo detajle v sami kleti, kar odvzema besede iz interneta; kraj je turoben in mračen, peljali te bodo na urha itd. Drugače pa nimam kaj rečt, kar tako naprej, pa le malce z profesionalostjo naslednjič.

Pa lep pozdrav!


Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Slovenski dokumentarec o paranormalnih pojavih. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenski dokumentarec o paranormalnih pojavih.   Slovenski dokumentarec o paranormalnih pojavih. Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Slovenski dokumentarec o paranormalnih pojavih.
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» SPRS - Slovenska ekipa za preiskovanje paranormalnih pojavov

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Nadnaravno :: Pogovori :: Duhovi-
Pojdi na: