Nadnaravno
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nadnaravno

To je forum o duhovih in paranormalnem.
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 nenavadno

Go down 
+2
neznano
Warlock
6 posters
AvtorSporočilo
Warlock
Admin
Warlock


Število prispevkov : 77
Registration date : 16/09/2007

nenavadno Empty
ObjavljaNaslov sporočila: nenavadno   nenavadno Icon_minitimeNed Nov 04, 2007 5:09 am

no poglejte si ta posnetek Arrow https://www.youtube.com/watch?v=mTmwBhLMlFg





in preberite tekste med posnetkom , jaz sem ga gledal in sem se res počutil nekam nenavadno Question
Nazaj na vrh Go down
https://nadnaravno.slovenianforum.com
neznano




Število prispevkov : 7
Registration date : 22/04/2011

nenavadno Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: nenavadno   nenavadno Icon_minitimeSre Maj 04, 2011 6:27 am

HEJ ŠE NEKAJ VEM KAJ SEM ZVEDO OD TISTE KAJ MA KNJIGO




NOT NAJ BI PISALO KAJ MOREŠ SKUP ZMEŠAT PA SPIT IN SI ZAŽELIŠ GDO NAJ UME IN TISTI UMRE



VEM KAJ MOREŠ SKUP ZMEŠAT IN PROBAU BOM VAM PA BOM MOGOČE GDAJ POVEDAL APAK SO OSTUDNE STVRAI
Nazaj na vrh Go down
Warlock
Admin
Warlock


Število prispevkov : 77
Registration date : 16/09/2007

nenavadno Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: nenavadno   nenavadno Icon_minitimeSre Jun 08, 2011 6:54 am

neznano je napisal/a:
HEJ ŠE NEKAJ VEM KAJ SEM ZVEDO OD TISTE KAJ MA KNJIGO




NOT NAJ BI PISALO KAJ MOREŠ SKUP ZMEŠAT PA SPIT IN SI ZAŽELIŠ GDO NAJ UME IN TISTI UMRE



VEM KAJ MOREŠ SKUP ZMEŠAT IN PROBAU BOM VAM PA BOM MOGOČE GDAJ POVEDAL APAK SO OSTUDNE STVRAI

Dvomim da bi kaj takšnega delovalo. Če pa bi bi blo to eno od najnevarnejših orožij.
Nazaj na vrh Go down
https://nadnaravno.slovenianforum.com
Lissa

Lissa


Število prispevkov : 10
Age : 30
Registration date : 05/07/2011

nenavadno Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: nenavadno   nenavadno Icon_minitimeTor Jul 05, 2011 2:43 pm

Warlock je napisal/a:
no poglejte si ta posnetek Arrow https://www.youtube.com/watch?v=mTmwBhLMlFg





in preberite tekste med posnetkom , jaz sem ga gledal in sem se res počutil nekam nenavadno Question

Mene pa zanima če je možno da če se ti pokažejo rdeče oči res umreš?! Ali je to sam tko rečen da bi koga prestrašu kr js si nism upala gledat 5min kr me je strah de bi ženska mela rdeče oči!Pa mislim de ni vredno zarat tega umret tko mlad Wink
Nazaj na vrh Go down
šuši




Število prispevkov : 10
Registration date : 09/06/2011

nenavadno Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: nenavadno   nenavadno Icon_minitimeSre Jul 13, 2011 8:11 am

jst sm mela občutek kot da je živa pa da diha una na sliki affraid sam pol ko sem pa musko izklopla pa eno tako živafno pa zabavno naštimala pa tistga občutka ni blo več Very Happy tak da pomojem je zarad muske toook čudn
Nazaj na vrh Go down
Lissa

Lissa


Število prispevkov : 10
Age : 30
Registration date : 05/07/2011

nenavadno Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: nenavadno   nenavadno Icon_minitimePet Jul 29, 2011 2:35 pm

Ja pomoje tut sam če je posnetek in so neki posnel bo usem enak pokazal tk da mislim de mi je strah mal izginu sam usejen me še zanima....
Nazaj na vrh Go down
Warlock
Admin
Warlock


Število prispevkov : 77
Registration date : 16/09/2007

nenavadno Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: nenavadno   nenavadno Icon_minitimePon Avg 01, 2011 9:54 am

Lissa je napisal/a:
Ja pomoje tut sam če je posnetek in so neki posnel bo usem enak pokazal tk da mislim de mi je strah mal izginu sam usejen me še zanima....

Pomoje je to samo nekakšen trik, ki te s tem textu in muziki pripravi do tega da postaneš paranoičen. Ampak je zanimivo za pogledat pa potem preverit, če se kaj drugače počutiš, etc.
Nazaj na vrh Go down
https://nadnaravno.slovenianforum.com
Lissa

Lissa


Število prispevkov : 10
Age : 30
Registration date : 05/07/2011

nenavadno Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: nenavadno   nenavadno Icon_minitimeTor Avg 09, 2011 2:17 am

Warlock je napisal/a:
Lissa je napisal/a:
Ja pomoje tut sam če je posnetek in so neki posnel bo usem enak pokazal tk da mislim de mi je strah mal izginu sam usejen me še zanima....

Pomoje je to samo nekakšen trik, ki te s tem textu in muziki pripravi do tega da postaneš paranoičen. Ampak je zanimivo za pogledat pa potem preverit, če se kaj drugače počutiš, etc.
Aaa... no js si ga nism upala gledat 5 min affraid
Nazaj na vrh Go down
Warlock
Admin
Warlock


Število prispevkov : 77
Registration date : 16/09/2007

nenavadno Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: nenavadno   nenavadno Icon_minitimeSre Avg 10, 2011 6:58 am

Lissa je napisal/a:
Warlock je napisal/a:
Lissa je napisal/a:
Ja pomoje tut sam če je posnetek in so neki posnel bo usem enak pokazal tk da mislim de mi je strah mal izginu sam usejen me še zanima....

Pomoje je to samo nekakšen trik, ki te s tem textu in muziki pripravi do tega da postaneš paranoičen. Ampak je zanimivo za pogledat pa potem preverit, če se kaj drugače počutiš, etc.
Aaa... no js si ga nism upala gledat 5 min affraid

Saj bolše biti prepričan, kot pa da tvegaš in se ti kaj zgodi.
Nazaj na vrh Go down
https://nadnaravno.slovenianforum.com
Lissa

Lissa


Število prispevkov : 10
Age : 30
Registration date : 05/07/2011

nenavadno Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: nenavadno   nenavadno Icon_minitimePet Avg 12, 2011 7:37 am

Warlock je napisal/a:
Lissa je napisal/a:
Warlock je napisal/a:
Lissa je napisal/a:
Ja pomoje tut sam če je posnetek in so neki posnel bo usem enak pokazal tk da mislim de mi je strah mal izginu sam usejen me še zanima....

Pomoje je to samo nekakšen trik, ki te s tem textu in muziki pripravi do tega da postaneš paranoičen. Ampak je zanimivo za pogledat pa potem preverit, če se kaj drugače počutiš, etc.
Aaa... no js si ga nism upala gledat 5 min affraid

Saj bolše biti prepričan, kot pa da tvegaš in se ti kaj zgodi.
Ja maš prou ja ;D
Nazaj na vrh Go down
TiiaxTheMonster

TiiaxTheMonster


Število prispevkov : 12
Age : 29
Registration date : 15/06/2011

nenavadno Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: nenavadno   nenavadno Icon_minitimeNed Jan 22, 2012 4:51 am

midve s sošolko sva učer klicale duhove s svečami pa k neki govoriš k sva našle na netu pa sva probale priklicat mojo prababi k je umrla pred kkšnim tednom pa se nč ni zgodil in sva pol še probale prklicat še naklučnga duha in se tut nč ni zgodil sam pol k sm bla zvečer sama doma(no živali so ble z mano (3 psi pa 2 mačka))je en ps laju kr nekm kjer ni blo nobenga mačka niti nč druzga in me je blo mal strah kr sm gledala paranormalno k je un ps laju tja k je biu un demon druga 2 psa sta pa sam tja gledala in mela ušesa gor k da poslušata pa zdel se mi je k da sm slišala da se pisalni stoli po sobi peljejo pa mislm da sm vidla senco u predsobi...ful strašnn Shocked
Nazaj na vrh Go down
Angeles Gabrielus

Angeles Gabrielus


Število prispevkov : 3
Registration date : 10/01/2012

nenavadno Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ja   nenavadno Icon_minitimeČet Nov 22, 2012 9:55 am

ja to je ena od težav saj sliši se zabavno klicati duhove pa to in vsak otrok bi to enkrat rad poskusil vendar pa sta vi 2 s prijatelco pomislili da je te duhove treba tudi vrniti nazaj v njihov svet aja pa glede na to da se je začelo kar precej dogajati sta vidvi spustili kar eno velko število duhov in demonov na ta svet ti pa sami od sebe nebodo odšli nikamor srečo pa imata ogromno če niso napadalni oz. zlobni
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





nenavadno Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: nenavadno   nenavadno Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
nenavadno
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Je kaj na tem ali ne? nenavadno

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Nadnaravno :: Pogovori :: Paranormalno-
Pojdi na: