Nadnaravno
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nadnaravno

To je forum o duhovih in paranormalnem.
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Je kaj na tem ali ne? nenavadno

Go down 
AvtorSporočilo
jasmina123




Število prispevkov : 1
Registration date : 29/01/2014

Je kaj na tem ali ne? nenavadno Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Je kaj na tem ali ne? nenavadno   Je kaj na tem ali ne? nenavadno Icon_minitimeSre Jan 29, 2014 5:18 am

Stara sem 18 pa pol in že dlje časa opažam nenavadne stvari. Sicer v to nisem nikoli verjela, še zdaj sem v dvomih da kaj nadnaravnega obstaja, ampak po dogodkih ki so se mi zgodili to raziskujem in pričakujem tudi kakršnokoli mnenje. Večkrat oziroma kar pogosto sanjam kakšno stvar in se uresniči. Primer: sanjala sem, da se z družino peljemo v avtu ( takrat še nismo imeli kombija in v sanjah je bil prav takšen, kakršnega sta starša kasneje kupila) in ko smo se peljali se je z nami peljal tudi človek, ki ga takrat nisem poznala, ter se je začel v avtu zelo razburjati, kričal je, sicer ne vem kaj. Čez kako leto sta starša kupila tak avto in peljali smo se na večerjo. Z nami je šel tudi fant, ki smo ga vzeli v rejništvo ( tudi jas sem bila) in bil je takšen kot iz sanj. začel se je razburjat in kričal, da ga imajo za manj vrednega. Takrat sem dobila preblisk, oziroma ne vem kaj in sem se spomnila sanj. Prav tako sem čez nekaj časa srečala žensko in sem o njej sanjala oziroma se ne spomnim točno,( preblisk ali sanje) da je sedela v kopalnici na tleh, krvavela je po hlačah v rokah je pa držala krpo ali karkoli , v sanjah nisem razločila. Čez nekaj časa sva se z to žensko pogovarjali in zaupala mi je, da je pred nekaj leti tragično splavila v kopalnici, ko jo je čistila. Ne vem ali je res kaj na tem, ali samo naključje, imam pa več sanj ki se uresničijo, ampak se jih zavedam oziroma natančneje spomnim šele takrat ko se to zgodi ali mi kdo pripoveduje o tej stvari. Prav tako se mi včasih zdi, ali je res ali ne ne vem, da nekaj slišim, ko je kdo poleg mene in je tiho-ne govori , kot da poznam misli,ki jih ima ta človek ampak samo včasih, potem pa vprašam tega človeka o čem razmišlja in včasih sem prav podobno stvar slišala, ko je on bil tiho, včasih pa ne. ne vem kako naj drugače razložim to. Prav tako včasih razmišljam o neki stvari ali človeku in prav tisto stvar ali človeka še isti dan vidim, to je pa kar pogosto. Nevem ali naj to resno jemljem ali pač kot slučaj, povedat neupam nobenmu, saj bi verjetno mislili da sem nora. Nevem kaj naj si mislim, čudno je vse skupaj. Prosim za mnenje ali če ima kdo podobne izkušnje...
Nazaj na vrh Go down
 
Je kaj na tem ali ne? nenavadno
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» nenavadno

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Nadnaravno :: Pogovori :: Paranormalno-
Pojdi na: