Nadnaravno
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nadnaravno

To je forum o duhovih in paranormalnem.
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Še moja zgodba

Go down 
AvtorSporočilo
LJcan




Število prispevkov : 1
Registration date : 16/01/2014

Še moja zgodba Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Še moja zgodba   Še moja zgodba Icon_minitimeČet Jan 16, 2014 8:37 am

Nisem verjel v vse kar je v onostranstvo, vse je bilo vedno blabla a ko enkrat doživiš in občutiš vse to sam, se vprašaš. Na kratko, mišljeno je bilo kot zajebancija tabornikov pod Šmarno goro.Trije brihtni, smo se oblekli v kostume, jaz z nogavico čez glavo, v roke motorko, drug v črno plahto od postelje in scarymovie masko, v roke koso, tretji v pustni kostum volka. September 2008, naš namen je bil prestrašit vse sošolce, ki so taborili "za kazen" ker niso opravili obveznih izbirnih vsebin v šoli. Čakali smo za debli in s posnetim otroškim jokom na diktafonu prestrašili vse, še profesorja Smile vedno se najde kakšen pogumen, ki bo zadevo šel raziskovat, tako kot smo mislili sta se najdla točno tadva. Vreme je bilo vetrovno, mrak, grmenje v ozadju, pripravljalo se je na nevihto. Zbežali smo gor po hribu, ta dva pa za nama, frend se postavil (ta s koso in scarymovie masko) na sredino jase in kot v filmski sceni je v tistem zabliskalo. Modela sta se ustrala, tako sta tekla po hribu, da je eden padel, zlomil nogo in kar naprej tekel. Strah naredi svoje. Midva z volkom nisva imela posebnega dela, je efekt na jasi naredil svoje, so bežal iz šotorov ko budale Smile kakorkoli, vsi polni smeha itd...smo odšli nazaj proti avtu. Ustavili smo se pod križem, velik lesen križ pribit na drevo, sred gozda. Pil smo ostanek od vodke in se smejal, v tistem je v križ počla strela in se je odlomil od zgornjega nosilca, spodnji nosilec ga je zadržal, tako da je križ obvisel par metrov od nas narobe obrnjen. Takrat je bilo konc smeha, s teme je renčal pes, ne navaden pes, velik črn pes, krvav s potrgano kožo in zmaličenim gobcom. Ne spomnim se, če sem že kdaj tako tekel, takšno kondicijo ko dobiš v takšnih trenutkih, lahko bi pretekel do Litije. Ni šel za nami, vsaj nisem videl, kasneje smo imeli prometno nesrečo na prvem semaforju proti LJ. 2010 sem spoznal osebo, ki je doživela isto srečanje s psom, samo da pravi, da naj bi imel pes samo eno oko...nevem kakorkoli. Ni se za delat norca iz teh stvari ljudje, najdite si kaj bolj pametnega za počet. Table za klicanje duhov in podobne zadeve nimajo efekta, če jih ne znaš uporabljat. Dve leti sem brskal po knjigah in internet. Stvar, ki mi je dala misliti je bila legenda o črnem Shucku, demonskemu psu z enim očesom, kar bi nekako potrdilo zgodbo..samo sej to so samo stare legende, verjetno...imel sem prijatelja, ki je bil v wnb kultu, lovil so mačke in jih ponoči hodili klat v cerkev na oltar..darovat nevem čemu pa tko, imam dost zgodb,a prebolane za pisat po forumih Smile
Nazaj na vrh Go down
 
Še moja zgodba
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Zgodba: Klovn v kotu
» Zgodba: Pobegla pacientka
» no ena zgodba , ki mi jo je povedal druuuu, grozna je.

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Nadnaravno :: Pogovori :: Zgodbe-
Pojdi na: