Nadnaravno
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nadnaravno

To je forum o duhovih in paranormalnem.
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 GROZLJIVA NOČ

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
slim*susy

slim*susy


Število prispevkov : 21
Registration date : 16/09/2007

GROZLJIVA NOČ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: GROZLJIVA NOČ   GROZLJIVA NOČ Icon_minitimeSob Sep 22, 2007 12:26 pm

jaz sem šla enkrat k babici na kmetijo tam mam svojo sobo na podstrešju. Ko sem šla spat nisem mogla zaspat ker je od zunaj prihajal grozljiv zvok. Ta zvok je bil kot da bi nekdo trkal po kovini in ta veter... bila sem zelo prestrašena. Naenkrat pa sem iz kopalnice zaslišala nekaj. Takoj sem šla prižgat luč in zaprla sem okno. Nevem no mislila sem si da je nekaj pač ampak še naprej me je bilo strah. Babica je vidla da imam prižgano luč zato je prišla gor in mi jo ugasnila. Ker je bilo v moji sobi vroče mi je odprla okno in rekla naj ne zapiram več. Veni več ni bilo čudnih zvokov ampak samo veter. Ampak ko sem pogledala ven sem videla podobo ženske v dolgi beli rastrgani obleki. Hitro sem zaprla okno in šla spat k babici. Ampak ko sem hodila k njej sem pogledala čez okno v kuhinji in jo spet vidla.! Začela sem tečt. Ko sem prišla sem skočla na posteljo in si dala odejo čez glavo.


NO SEJ NEVEM ČE SEM SANJALA!
Nazaj na vrh Go down
Warlock
Admin
Warlock


Število prispevkov : 77
Registration date : 16/09/2007

GROZLJIVA NOČ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GROZLJIVA NOČ   GROZLJIVA NOČ Icon_minitimeSob Sep 22, 2007 1:39 pm

ja tista ženska je bila , matilda , pokaže se v gozdu , ali kje na samem , v mestu ponavadi ne.

grozljiva zgodba.
Nazaj na vrh Go down
https://nadnaravno.slovenianforum.com
slim*susy

slim*susy


Število prispevkov : 21
Registration date : 16/09/2007

GROZLJIVA NOČ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GROZLJIVA NOČ   GROZLJIVA NOČ Icon_minitimeSob Sep 22, 2007 2:18 pm

matilda? Poveš kaj več o njej?
Nazaj na vrh Go down
Warlock
Admin
Warlock


Število prispevkov : 77
Registration date : 16/09/2007

GROZLJIVA NOČ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GROZLJIVA NOČ   GROZLJIVA NOČ Icon_minitimeNed Sep 23, 2007 1:05 am

bela ženska z belimi lasmi , oči lahko ima tudi bele , ali pa rdeče , če ima rdeče , je lahko nevarna , no to je vse kar vem o njej .
Nazaj na vrh Go down
https://nadnaravno.slovenianforum.com
Warlock
Admin
Warlock


Število prispevkov : 77
Registration date : 16/09/2007

GROZLJIVA NOČ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GROZLJIVA NOČ   GROZLJIVA NOČ Icon_minitimePon Sep 24, 2007 6:50 am

Ugotovil sem še , da če jo kdo vidi in ima rdeče oči , bo tistega ubila , ker je pri več katerih zgodbah in nekaterih starih pesmih tudi tako , če bi bilo pri eni zgodbi ali pesmi ne bi bilo kaj , ampak je v več zgodbah in pesmih , da se pojavi matilda z rdečimi očmi in nato tisti umre , pa tudi na netu je druuuu prebral , in je pisalo nekaj podobnega.

mo prikličeš pa jo tako da pred ogledalu rečeš ne vrjamem v matildo , če imaš srečo , in ne bo imela rdečih oči si varen , in te ponoči straši , če pa ima rdeče pa te ubije , vsaj dokazi tako pravijo.
Nazaj na vrh Go down
https://nadnaravno.slovenianforum.com
slim*susy

slim*susy


Število prispevkov : 21
Registration date : 16/09/2007

GROZLJIVA NOČ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GROZLJIVA NOČ   GROZLJIVA NOČ Icon_minitimeTor Sep 25, 2007 6:56 am

o jooj mene je tak strah no pa čeprav nisem vidla njenih oči
Nazaj na vrh Go down
Warlock
Admin
Warlock


Število prispevkov : 77
Registration date : 16/09/2007

GROZLJIVA NOČ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GROZLJIVA NOČ   GROZLJIVA NOČ Icon_minitimeTor Sep 25, 2007 7:14 am

ja pa saj če bi bilo kaj bi bilo tisto noč. Pa to ni sto procentno , samo pač mi smo našli takšne dokaze , ki potrjujejo zgornjo teorijo. Pa če je nisi preklicala ,ti tako ne bo kaj storila .
Pomisli če si morda tisti dan pred ogledalo rekla ne verjamem v matildo , ali kaj podobnega npr.matilda ne obstaja, ker tako kot si ti vpisala , takšno je strašenje matilde , grozni zvoki , ropotanje itd.
Nazaj na vrh Go down
https://nadnaravno.slovenianforum.com
Sponsored content





GROZLJIVA NOČ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GROZLJIVA NOČ   GROZLJIVA NOČ Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
GROZLJIVA NOČ
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Nadnaravno :: Pogovori :: Paranormalno-
Pojdi na: