Nadnaravno
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nadnaravno

To je forum o duhovih in paranormalnem.
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Odpri pa boš videl/a

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
vrjamem




Število prispevkov : 20
Registration date : 22/11/2012

Odpri pa boš videl/a Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Odpri pa boš videl/a   Odpri pa boš videl/a Icon_minitimeČet Nov 22, 2012 10:30 am

Poglej si mojo resnično in strašno zgodbo...!
Dan po roditvi moje sestrice je mama začela krvaveti! ZAKAJ LE?
Rekla je da se je urezala!
To ni mogoče saj je krvavela po celem telesu.
Potem smo ugotovila da se je to zgodilo celi vasi! OJOJ KAKO...?
Nato smo šli raziskovat zgodovino naše vasi!
Ugotovili smo da je tukaj živel seriski morilec in je umrl med klicanjem najstrašnega in hodobnega duha! OMGF.
Naslednji teden je mama zakričala in umrla! MAMI NEEEEEEE!
To se je zgodilo vsem ženskam!
Z očetom in sestrico še zdaj razmišljamo kaj je to!

1. Kaj mislite ali sem si izmislil (NISEM AMPAK ZANIMA ME)?
2. Ali je ta seriski morilec kriv za mamino smrt?
3.Zakaj so umrle vse in samo ženske?


Če udprete tale portal vas prosim za komentarje oziroma odgovore!
Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Miki
Admin



Število prispevkov : 51
Registration date : 16/09/2012

Odpri pa boš videl/a Empty
ObjavljaNaslov sporočila: odgovor   Odpri pa boš videl/a Icon_minitimePet Nov 23, 2012 7:38 pm

vrjamem je napisal/a:
Poglej si mojo resnično in strašno zgodbo...!
Dan po roditvi moje sestrice je mama začela krvaveti! ZAKAJ LE?
Rekla je da se je urezala!
To ni mogoče saj je krvavela po celem telesu.
Potem smo ugotovila da se je to zgodilo celi vasi! OJOJ KAKO...?
Nato smo šli raziskovat zgodovino naše vasi!
Ugotovili smo da je tukaj živel seriski morilec in je umrl med klicanjem najstrašnega in hodobnega duha! OMGF.
Naslednji teden je mama zakričala in umrla! MAMI NEEEEEEE!
To se je zgodilo vsem ženskam!
Z očetom in sestrico še zdaj razmišljamo kaj je to!

1. Kaj mislite ali sem si izmislil (NISEM AMPAK ZANIMA ME)?
2. Ali je ta seriski morilec kriv za mamino smrt?
3.Zakaj so umrle vse in samo ženske?

Če udprete tale portal vas prosim za komentarje oziroma odgovore!
Very Happy

Če ti je umrla mati, moje sožalje kot prvo. Kot drugo se mi zdi to čudno, a niste prepričani, da je tvoja mati preprosto izkrvavela (notranje in zunanje), za to si lahko več prebereš na kakšnih zdravstvenih straneh. Zanima me kje je ta kraj kjer živite, se bom rade volje pozanimal o lokalni zgodovini kraja. Če se je to zgodilo vse ženskam, je očitno duh tega morilca nekoč moril noseče matere? Prosim za kaj več informacij.

Lep pozdrav, hennesley

Nazaj na vrh Go down
vrjamem




Število prispevkov : 20
Registration date : 22/11/2012

Odpri pa boš videl/a Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odpri pa boš videl/a   Odpri pa boš videl/a Icon_minitimeSob Nov 24, 2012 1:26 am

Hvala Smile Sad, ne ni ker je drugi teden še živela...šla je tudi k zdravniku in so rekli če se zafrkavamo z njimi ker ni imela dobene rane nič...ta kraj je v petrovčih ampak neboš nič našel ker smo mi takrat vse požgali in iz intrneta zbrisali ker smo ugotovili da duha lahko preženemo sam tako da vso zgodovino izbrišemo!
Nazaj na vrh Go down
Miki
Admin



Število prispevkov : 51
Registration date : 16/09/2012

Odpri pa boš videl/a Empty
ObjavljaNaslov sporočila: odgovor   Odpri pa boš videl/a Icon_minitimeSob Nov 24, 2012 6:49 am

vrjamem je napisal/a:
Hvala Smile Sad, ne ni ker je drugi teden še živela...šla je tudi k zdravniku in so rekli če se zafrkavamo z njimi ker ni imela dobene rane nič...ta kraj je v petrovčih ampak neboš nič našel ker smo mi takrat vse požgali in iz intrneta zbrisali ker smo ugotovili da duha lahko preženemo sam tako da vso zgodovino izbrišemo!

Hmm...Nisem zdravnik ali česa podobnega, ampak vem pa da lahko ženska notranje izkrvavi lahko po porodu ali pa dober teden zatem, je možno. Rane sicer zunanje niso tako vidne, bolje vse poteka notranje (zato se jim reče notranja krvavitev), ki pa jo je malce težje videti. Kakorkoli, lahko da je šlo za post-izkrvavitev...

Drugo pa, praviš da je ta kraj v Petrovčah? In če sem prav razumel, si napisal da ste kraj požgali in iz interneta izbrisali ker ste ugotovili da duha lahko preženete samo tako da vso zgodovino izbrišete??? Ste dogodek in požig posredovali policiji ali občini? In če pravite, da ste o tem kraju dobesedno vse izbrisali, bi bilo to mogoče, saj so zmeraj ohranjeni zapisi o krajih, ki jih hrani župnija.

Prosim za malce boljd podroben odgovor.




Nazaj na vrh Go down
vrjamem




Število prispevkov : 20
Registration date : 22/11/2012

Odpri pa boš videl/a Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odpri pa boš videl/a   Odpri pa boš videl/a Icon_minitimeSob Nov 24, 2012 7:48 am

Nismo požgali vasi ampak dokomente ki so na listu...od tega morilca...
Nazaj na vrh Go down
Miki
Admin



Število prispevkov : 51
Registration date : 16/09/2012

Odpri pa boš videl/a Empty
ObjavljaNaslov sporočila: odgovor   Odpri pa boš videl/a Icon_minitimeSob Nov 24, 2012 10:42 am

vrjamem je napisal/a:
Nismo požgali vasi ampak dokomente ki so na listu...od tega morilca...

Ja potem pa prosim, da se drugič drugače izraziš, ker je na hitro izgledalo, kot da ste požgali vas oz. naselje. Me pa samo zanima kako ste se znebili vse dokumentacije o tem človeku? Verjetno še občina in župnija hranita njegove podatke, ker le-te se ne bodo nikoli izbrisali. Vkolikor je meni znano so na Slovenskem serijski morilci (vsaj znani) samo Silvo Plut in Metod Trobec.

Je bil to mogoče kak vaški posebnež? Ker če je bil serijski morilec bi verjetno pisalo nekje o njem? Četudi praviš da ste izbrisali čisto vse o njemu.

Nazaj na vrh Go down
vrjamem




Število prispevkov : 20
Registration date : 22/11/2012

Odpri pa boš videl/a Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odpri pa boš videl/a   Odpri pa boš videl/a Icon_minitimeNed Nov 25, 2012 11:46 am

Uredu:)
Ja enostavno smo zažgali dukomente!
Nazaj na vrh Go down
Buuuu




Število prispevkov : 5
Registration date : 07/04/2013

Odpri pa boš videl/a Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odpri pa boš videl/a   Odpri pa boš videl/a Icon_minitimeNed Apr 07, 2013 7:32 am

hmm, to ža jas misim da si si izmislil ker bi potem to bilo sigurnoo po tv-ju! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Nazaj na vrh Go down
vrjamem




Število prispevkov : 20
Registration date : 22/11/2012

Odpri pa boš videl/a Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odpri pa boš videl/a   Odpri pa boš videl/a Icon_minitimeNed Apr 07, 2013 7:52 am

poglej ti nek BUUUU al ka siii dejansko se JEBI...to je ressss po tv-ju je tut blooo in ma spreml poročilaa!!!!!!!!!!!!
Nazaj na vrh Go down
Megi.




Število prispevkov : 15
Registration date : 09/10/2014

Odpri pa boš videl/a Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odpri pa boš videl/a   Odpri pa boš videl/a Icon_minitimeČet Avg 27, 2015 4:42 am

1. Zgodba je precej 'neverjetna'. Marsikdo si izmišljuje podobne zgodbe samo zato, da bi pritegnili pozornost. Po drugi strani pa bi lahko bilo res, čeprav jaz kaj takega še nisem zasledila na TV-ju.
2. No, če je že res.. ja, mislim da je morilec kriv za smrt tvoje mame in vseh drugih žensk.
3. To pa res nimam pojma. A ni policija že kaj ugotovila? Prepričana sem, da bi policisti po skoraj treh letih že morali kaj izvedeti.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Odpri pa boš videl/a Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odpri pa boš videl/a   Odpri pa boš videl/a Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Odpri pa boš videl/a
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» NIKOLI NE ODPRI TE KNJIGE

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Nadnaravno :: Pogovori :: Zgodbe-
Pojdi na: