Nadnaravno
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nadnaravno

To je forum o duhovih in paranormalnem.
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 ojoooj

Go down 
+2
Miki
najlep™e
6 posters
AvtorSporočilo
najlep™e




Število prispevkov : 43
Registration date : 29/10/2012

ojoooj Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ojoooj   ojoooj Icon_minitimeNed Nov 18, 2012 6:39 am

alien pale no nama se je enkrat nardil da sma gledale en film ku je bla not ena rastrgana igrača ta igrača naj bi ubijala ljudi in bila prekleta pol sma jo pa drug dan vidle da jo je ena punčka držala u rokih cat
Nazaj na vrh Go down
Miki
Admin



Število prispevkov : 51
Registration date : 16/09/2012

ojoooj Empty
ObjavljaNaslov sporočila: odgovor   ojoooj Icon_minitimePon Nov 19, 2012 8:10 am

najlep™e je napisal/a:
alien pale no nama se je enkrat nardil da sma gledale en film ku je bla not ena rastrgana igrača ta igrača naj bi ubijala ljudi in bila prekleta pol sma jo pa drug dan vidle da jo je ena punčka držala u rokih cat

Brez zamere, ampak jaz sem mnenja, da sta vidve z prijateljico malo preveč navdušene nad vsem tem, in da sta videle tisto kar sta hotele videti. To je čisto nekaj splošnega v psihologiji, videti nekaj KAR ŽELIMO videti.
Nazaj na vrh Go down
najlep™e




Število prispevkov : 43
Registration date : 29/10/2012

ojoooj Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ojoooj   ojoooj Icon_minitimeTor Nov 20, 2012 9:04 am

Halo ti nezafrkavi se kr midve sma to resno vidle! Pa tta ograča v tistem filmu je bla rastrgana na "riti" pa po trebuhu midve sma pa sam vidle k je na "riti" mela neki rastrganga!
Nazaj na vrh Go down
najlep™e




Število prispevkov : 43
Registration date : 29/10/2012

ojoooj Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ojoooj   ojoooj Icon_minitimeSre Nov 21, 2012 1:23 am

Pa to je čest resss! Exclamation Exclamation Exclamation
Nazaj na vrh Go down
anicaaa




Število prispevkov : 7
Registration date : 18/11/2012

ojoooj Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ojoooj   ojoooj Icon_minitimeSre Nov 21, 2012 5:34 am

drage najlepše a vidve sta sestri?
Nazaj na vrh Go down
najlep™e




Število prispevkov : 43
Registration date : 29/10/2012

ojoooj Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ojoooj   ojoooj Icon_minitimeČet Nov 22, 2012 9:11 am

Jaaaaaaaaaaaa pa zaka te to zanima???? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Nazaj na vrh Go down
vrjamem




Število prispevkov : 20
Registration date : 22/11/2012

ojoooj Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ojoooj   ojoooj Icon_minitimeČet Nov 22, 2012 9:59 am

Ojoj a tole je res? Sam res anicaa zakaj te to tako zanima?
Nazaj na vrh Go down
Miki
Admin



Število prispevkov : 51
Registration date : 16/09/2012

ojoooj Empty
ObjavljaNaslov sporočila: odgovor   ojoooj Icon_minitimePet Nov 23, 2012 7:27 pm

najlep™e je napisal/a:
Halo ti nezafrkavi se kr midve sma to resno vidle! Pa tta ograča v tistem filmu je bla rastrgana na "riti" pa po trebuhu midve sma pa sam vidle k je na "riti" mela neki rastrganga!

No no, ni treba biti napadalna. Kot prvo, se ne zafrkavam, le dajem kolikor se da logične odgovore. Brez zamere ampak kot sem že to omenil se mi zdi pa malce smešno, kot sem že omenil v prejšnjem postu gre za nekaj splošnega v psihologiji, VIDETI NEKAJ KAR ŽELIMO VIDETI.

Pa nič nisem slabega s tem mislil, le pojasnit vama hočem, pa brez nervoze.

Lep pozdrav, hennesley



Nazaj na vrh Go down
najlepše bff




Število prispevkov : 35
Registration date : 05/06/2013

ojoooj Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ojoooj   ojoooj Icon_minitimeNed Jul 07, 2013 6:03 am

no pač ti ne daješš nobene logične odgovore sam daješ nama vedet da lažemaa pa ni nama treba pojasnevat kr use razumema lej to je resss pa če vrjameš al ne........dragi vrjamem ja to je resss,sam res anica ka te to tk zanimaaaaaa!!! :OOO
Nazaj na vrh Go down
Scary girl

Scary girl


Število prispevkov : 11
Registration date : 17/07/2013

ojoooj Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ojoooj   ojoooj Icon_minitimeSre Jul 17, 2013 5:15 am

omgggg jast sem gledala neki ne boj se teme al nekaj in joj videla sem točno takšno igračo držala jo je pa neka punčka v rokah affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid  fule je scary res vidve to vesta in vama verjamem ker sm jast tut to videvala
Nazaj na vrh Go down
najlepše bff




Število prispevkov : 35
Registration date : 05/06/2013

ojoooj Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ojoooj   ojoooj Icon_minitimeČet Jul 18, 2013 1:18 pm

omggggg
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





ojoooj Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ojoooj   ojoooj Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
ojoooj
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Nadnaravno :: Pogovori :: Paranormalno-
Pojdi na: