Nadnaravno
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nadnaravno

To je forum o duhovih in paranormalnem.
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Ouija plošča

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
shadyyy




Število prispevkov : 4
Age : 28
Registration date : 09/08/2012

Ouija plošča Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Ouija plošča   Ouija plošča Icon_minitimePet Nov 16, 2012 2:59 pm

Mene pa zanima če ima kdo izkušnje s klicanjem duhov preko ouija plošče. namreč jaz sem danes prvič poskusil in nič se ni zgodilo.. ali je komu že uspelo?
Nazaj na vrh Go down
Miki
Admin



Število prispevkov : 51
Registration date : 16/09/2012

Ouija plošča Empty
ObjavljaNaslov sporočila: odgovor   Ouija plošča Icon_minitimePon Nov 19, 2012 8:06 am

shadyyy je napisal/a:
Mene pa zanima če ima kdo izkušnje s klicanjem duhov preko ouija plošče. namreč jaz sem danes prvič poskusil in nič se ni zgodilo.. ali je komu že uspelo?

Nisem še nikoli poskusil, a bi, če bi nas bilo več. A jaz mislim da z tem zelo veliko tvegaš, ker naj bi z klicanjem duha lahko privabil ali "dobrega" ali pa "zlega" duha. Mislim pa tudi, da moraš to početi ob določeni uri določenega dne, verjetno ob kakšnem dnevu, kjer paranormalno doseže svoj vrhunec...
Nazaj na vrh Go down
shadyyy




Število prispevkov : 4
Age : 28
Registration date : 09/08/2012

Ouija plošča Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ouija plošča   Ouija plošča Icon_minitimePon Nov 19, 2012 8:54 am

ja se zavedam, ampak itak se ni nič zgodilo, bom pa še poskušal.. to ob katerem dnevu bi jo naj uporabljal, ne vem.. ampak vem, da naj je nebi uporabljali več kot 2x na teden in da je najboljši čas od 9h do 12h ponoči.
Nazaj na vrh Go down
Megi.




Število prispevkov : 15
Registration date : 09/10/2014

Ouija plošča Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ouija plošča   Ouija plošča Icon_minitimeNed Avg 23, 2015 7:28 am

JAZ VAM NE PRIPOROČAM TEGA. PRI KLICANJU DUHOV Z OUIJO PLOŠČO SE LAHKO POJAVIJO RESNI ZAPLETI,NPR. DA DUH, KO GA PRIKLIČETE, NOČE ODIT AL PA VAS DUH LAHKO CELO OBSEDE.NE PRIPOROČAM.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Ouija plošča Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ouija plošča   Ouija plošča Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Ouija plošča
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Nadnaravno :: Pogovori :: Duhovi-
Pojdi na: