Nadnaravno
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nadnaravno

To je forum o duhovih in paranormalnem.
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 videnja

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
tina 22




Število prispevkov : 11
Registration date : 12/11/2012

videnja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: videnja   videnja Icon_minitimePon Nov 12, 2012 2:32 pm

imam eno izkušnjo,zaradi katere sem začela verjet v te stvari in mi je ostala v spominu od 9 leta moje starosti.....zvoni telefon, javi se oče...jz stojim med očetom in posteljo nakar me nekaj nežno prime za roko..bila je moja stara mami, rekla mi je da naj bom pridna, rekla sem ji(živela je namreč dva km od našega doma poleg tega se pa vrata prej niso odprla) kako je mogoče da je ona pri nas...oče me je pogledal in je videl da se z nekom pogovarjam, a stare mame ni videl..mislil si je da sem zmešana kajti takrat so po telefonu sporočili da je umrla... pa to ni edina prigoda,že parkrat se mi je zgodilo podobno ,..enkrat sem sanjala strica s svečko v roki v belo oblečenga, pridemo k njemu pa zvemo da je umrl. tretjič ko ko še sploh nisem vedla da mi je umrla teta sem imela občutek da me nekdo pri meni doma drži za nogo,... gleženj sem imela tudi mrzel ampak samo gleženj.. mate kako podobno izkušnjo? in če imajo dogodki kakšen point?
Nazaj na vrh Go down
Miki
Admin



Število prispevkov : 51
Registration date : 16/09/2012

videnja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: videnja   videnja Icon_minitimePon Nov 12, 2012 2:49 pm

Draga tina 22!

Vas citiram:
"zvoni telefon, javi se oče...jz stojim med očetom in posteljo nakar me nekaj nežno prime za roko..bila je moja stara mami, rekla mi je da naj bom pridna, rekla sem ji(živela je namreč dva km od našega doma poleg tega se pa vrata prej niso odprla) kako je mogoče da je ona pri nas...oče me je pogledal in je videl da se z nekom pogovarjam, a stare mame ni videl..mislil si je da sem zmešana kajti takrat so po telefonu sporočili da je umrla..."

Tvoja babica ali stara mama se je torej odločila, da se bo poslednjikrat poslovila od svoje družine, ker pa si bila še ti takrat deklica in verjetno te je imela rada, se je hotela posloviti od tebe. Nič ne skrbi, oče je samo mislil, da je kaj narobe steboj, a ti si videla svojo babico se posloviti od tebe. Vem da zgodba včasih zamrzne človeka, ko pomislimo, da je nekdo umrl, a te ta umrli boža po roki, to je strašanski dogodek a nič hudega misleč. Tvoja babica se je verjetno poslovila v spokoju in sreči, da je to storila v krogu svoje družine, ti si ji bila pa očitno nekaj posebnega.

"pa to ni edina prigoda,že parkrat se mi je zgodilo podobno ,..enkrat sem sanjala strica s svečko v roki v belo oblečenga, pridemo k njemu pa zvemo da je umrl. tretjič ko ko še sploh nisem vedla da mi je umrla teta sem imela občutek da me nekdo pri meni doma drži za nogo,... gleženj sem imela tudi mrzel ampak samo gleženj.. mate kako podobno izkušnjo? in če imajo dogodki kakšen point?

Hmm, tukaj pa si me dobila, za to pa ti ne moram dati bistvene logične razlage, povem ti le lahko da sanje so lahko tudi del resničnosti, in če si ti to doživela v sanjah, potem imaš zelo močno fobijo in misli. Ampak tukaj ti ne morem toliko povedati.

Osebnih zgodb ti pa ne morem povedati, ker se mi do zdaj še ni kaj takega zgodilo, slišal pa sem veliko zgodb od svojih staršev in družine, nakar pa so še danes mi prinesejo mravljince na roke.

Lep pozdrav, hennesley





Nazaj na vrh Go down
tina 22




Število prispevkov : 11
Registration date : 12/11/2012

videnja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: videnja   videnja Icon_minitimePon Nov 12, 2012 3:01 pm

hennesley je napisal/a:
Draga tina 22!

Vas citiram:
"zvoni telefon, javi se oče...jz stojim med očetom in posteljo nakar me nekaj nežno prime za roko..bila je moja stara mami, rekla mi je da naj bom pridna, rekla sem ji(živela je namreč dva km od našega doma poleg tega se pa vrata prej niso odprla) kako je mogoče da je ona pri nas...oče me je pogledal in je videl da se z nekom pogovarjam, a stare mame ni videl..mislil si je da sem zmešana kajti takrat so po telefonu sporočili da je umrla..."

Tvoja babica ali stara mama se je torej odločila, da se bo poslednjikrat poslovila od svoje družine, ker pa si bila še ti takrat deklica in verjetno te je imela rada, se je hotela posloviti od tebe. Nič ne skrbi, oče je samo mislil, da je kaj narobe steboj, a ti si videla svojo babico se posloviti od tebe. Vem da zgodba včasih zamrzne človeka, ko pomislimo, da je nekdo umrl, a te ta umrli boža po roki, to je strašanski dogodek a nič hudega misleč. Tvoja babica se je verjetno poslovila v spokoju in sreči, da je to storila v krogu svoje družine, ti si ji bila pa očitno nekaj posebnega.

"pa to ni edina prigoda,že parkrat se mi je zgodilo podobno ,..enkrat sem sanjala strica s svečko v roki v belo oblečenga, pridemo k njemu pa zvemo da je umrl. tretjič ko ko še sploh nisem vedla da mi je umrla teta sem imela občutek da me nekdo pri meni doma drži za nogo,... gleženj sem imela tudi mrzel ampak samo gleženj.. mate kako podobno izkušnjo? in če imajo dogodki kakšen point?

Hmm, tukaj pa si me dobila, za to pa ti ne moram dati bistvene logične razlage, povem ti le lahko da sanje so lahko tudi del resničnosti, in če si ti to doživela v sanjah, potem imaš zelo močno fobijo in misli. Ampak tukaj ti ne morem toliko povedati.

Osebnih zgodb ti pa ne morem povedati, ker se mi do zdaj še ni kaj takega zgodilo, slišal pa sem veliko zgodb od svojih staršev in družine, nakar pa so še danes mi prinesejo mravljince na roke.

Lep pozdrav, hennesley





fobija je zginla odkar sem pokopala teto to morem priznat,..me pa paranormalno zmeraj bolj zanima,... drugače pa hvala za odgovor mi je dal malo za mislit, spoštujem da nisme edina ,ki verjame v te zadeve. še enkrat hvala
Nazaj na vrh Go down
Miki
Admin



Število prispevkov : 51
Registration date : 16/09/2012

videnja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: odgovor   videnja Icon_minitimePon Nov 12, 2012 3:05 pm

Ni problema, in sem vesel, da se še nekdo najde, ki obiskuje našo stran, je lepo, da si pomagamo med seboj in delimo občutke in prigode.

hennesley
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





videnja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: videnja   videnja Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
videnja
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Nadnaravno :: Pogovori :: Duhovi-
Pojdi na: