Nadnaravno
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nadnaravno

To je forum o duhovih in paranormalnem.
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Forum - pravila in pravice (NOVO!)

Go down 
AvtorSporočilo
Miki
Admin



Število prispevkov : 51
Registration date : 16/09/2012

Forum - pravila in pravice (NOVO!) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Forum - pravila in pravice (NOVO!)   Forum - pravila in pravice (NOVO!) Icon_minitimeSob Nov 10, 2012 6:24 am

Ker je stran malce zastarela sem se jaz kot drugi administrator odločil, da spišem nova pravila foruma, ki jih je pred menoj že naštel admin te strani (Warlock).

PRAVILA IN PRAVICE:

1. Prosim, da se držite pogovorov o odprti temi in ne menjate teme, ki se ne tiče ali navezuje na odprto temo!

2. To je forum o Nadnaravnem, vse ostale nebistvene objave bodo izbrisane (politika,...)!

3. Kogar pogovori o Nadnaravnem ne zanimajo, naj se ne prijavlja!

4. Forum ne sme vsebovati kakršnegakoli reklamnega materiala (npr. link od druge podobne strani in z njo oglaševanje)!

5. Po vsakem kršenem pravilu dobi kršitelj opozorilo od Admina. Vsak uporabnik ima 3. opozorila "bonuse", ko se krši zadnje opozorilo pomeni BAN iz foruma!

6. Žalitve in posmehovanja bodo kaznovana z takojšnjim BAN-om iz foruma (razen če gre za utemeljen razlog)!

7. Objave kakršnihkoli zlonamernih povezav (povezav do virusov) bodo kaznovana z takojšnjim BAN-om!

8. SPAM-anje je prepovedano in kaznovano z trajno izključitvijo!

9. Uporabniki so dolžni upoštevati pravila in opozorila moderatorjev in administratorjev foruma. Vkolikor uporabniki ne žele upoštevati pravil, so zgoraj že navedene za to kazni!

10. Moderatorji in administratorji si pridržujejo pravico do začasnega zaklepa poljubne teme brez dodatnih pojasnil!

11. Pripombe uporabnikov se ne rešujejo na forumu ampak se to rešuje preko zasebnih sporočil (ZS) z moderatorji ali administratorji, kakršnekoli pripombe, ki ne navezujejo na temo, bodo takoj izbrisane (glej 1. pravilo)!

12. Moderatorji bodo po potrebi uporabnike, ki kršijo pravila, o tem obvestili administratorje (z razlago, kaj je kdo storil)!

13. Če se uporabniku foruma godi krivica ali je bil kaznovan po krivici, se to takoj posreduje administratorju po zasebnem sporočilu (ZS) in nadaljni ukrepi bodo storjeni!

To so vsa pravila in pravice, ki sem jih naštel in bi vas, vse uporabnike naprosil če se le teh držite. Kakršnekoli nejasnosti mi lahko posredujete na zasebno sporočilo (ZS) in odpisal vam bom v najkrajšem možnem času.

Lep pozdrav, Miki
Nazaj na vrh Go down
 
Forum - pravila in pravice (NOVO!)
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Nadnaravno :: Pravila-
Pojdi na: