Nadnaravno
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nadnaravno

To je forum o duhovih in paranormalnem.
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 SANDOLOVA CESTA

Go down 
+3
Miki
tina 22
najlep™e
7 posters
AvtorSporočilo
najlep™e




Število prispevkov : 43
Registration date : 29/10/2012

SANDOLOVA CESTA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: SANDOLOVA CESTA   SANDOLOVA CESTA Icon_minitimePon Okt 29, 2012 12:40 pm

Midve pa poznama eno Sandolovo cesto ki straši en moški. no en dan sma midve šle po tti cesti s prjatlco in pol zagledamo enga tipa ki štopa in mi ga poberemo (nč ni govoru pa fullll čudn se je ubnašu) pol pa najina prjatlca umedli ker pozna legendo o tti cesti!!!! affraid affraid
Nazaj na vrh Go down
najlep™e




Število prispevkov : 43
Registration date : 29/10/2012

SANDOLOVA CESTA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SANDOLOVA CESTA   SANDOLOVA CESTA Icon_minitimeTor Nov 06, 2012 11:46 am

a se je že kdo tam peluu?**** Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow
Nazaj na vrh Go down
tina 22




Število prispevkov : 11
Registration date : 12/11/2012

SANDOLOVA CESTA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SANDOLOVA CESTA   SANDOLOVA CESTA Icon_minitimePon Nov 12, 2012 1:03 pm

zanima me kaj je sploh sandlova cesta in kje se kakšna nahaja?
Nazaj na vrh Go down
Miki
Admin



Število prispevkov : 51
Registration date : 16/09/2012

SANDOLOVA CESTA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: sandolova   SANDOLOVA CESTA Icon_minitimePon Nov 12, 2012 2:08 pm

Tudi mene zanima kje je ta cesta, je to kje v Sloveniji?
Nazaj na vrh Go down
tina 22




Število prispevkov : 11
Registration date : 12/11/2012

SANDOLOVA CESTA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SANDOLOVA CESTA   SANDOLOVA CESTA Icon_minitimePon Nov 12, 2012 2:14 pm

dejansko sem malo prej šla čekirat po netu,..našla pa nič! Sad
Nazaj na vrh Go down
Miki
Admin



Število prispevkov : 51
Registration date : 16/09/2012

SANDOLOVA CESTA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: cesta   SANDOLOVA CESTA Icon_minitimePon Nov 12, 2012 2:20 pm

Verjetno gre ali za izmišljotino ali pa za neko "krajevno" legendo.
Nazaj na vrh Go down
najlep™e




Število prispevkov : 43
Registration date : 29/10/2012

SANDOLOVA CESTA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SANDOLOVA CESTA   SANDOLOVA CESTA Icon_minitimeNed Nov 18, 2012 6:24 am

nee gre za izmišliotino na internetu pa vam nič ne pokaže o tej cesti zato ker zelo malo ljubi ve za to cesto No @ cyclops clown What a Face
Nazaj na vrh Go down
Miki
Admin



Število prispevkov : 51
Registration date : 16/09/2012

SANDOLOVA CESTA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: odgovor in vprašanje   SANDOLOVA CESTA Icon_minitimePon Nov 19, 2012 8:04 am

najlep™e je napisal/a:
nee gre za izmišliotino na internetu pa vam nič ne pokaže o tej cesti zato ker zelo malo ljubi ve za to cesto No @ cyclops clown What a Face

Če pa praviš da ne gre za izmišljotino bi te pa prosil če posreduješ podatke o tem kje je ta takozvana "SANDOLOVA CESTA", ker sem zelo radoveden. Če pa potem malo ljudi ve za to cesto, in si ti ena izmed teh, potem mora biti ta cesta v bližini tvojega kraja če se ne motim. Prosim če bi mi posredovala kje ta cesta je.

Nazaj na vrh Go down
najlep™e




Število prispevkov : 43
Registration date : 29/10/2012

SANDOLOVA CESTA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SANDOLOVA CESTA   SANDOLOVA CESTA Icon_minitimeTor Nov 20, 2012 9:07 am

tta cesta je v Londunu in midve vema za tto cesto kr sma ble tm!
Nazaj na vrh Go down
vrjamem




Število prispevkov : 20
Registration date : 22/11/2012

SANDOLOVA CESTA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SANDOLOVA CESTA   SANDOLOVA CESTA Icon_minitimeČet Nov 22, 2012 9:56 am

Tam sem se pa jaz tudi peljal če mi nevrajamete pa opršajte na zasebca moje starše!
Nazaj na vrh Go down
Miki
Admin



Število prispevkov : 51
Registration date : 16/09/2012

SANDOLOVA CESTA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: odgovor   SANDOLOVA CESTA Icon_minitimePet Nov 23, 2012 7:06 pm

Zanimivo, da nikjer nisem zasledil po internetu za t.i. "Sandolovo cesto", bi mogoče bile tako prijazne pa povedale dejansko ime te ceste. Pogledal in pregledal sem vse Londonske kraje, kjer naj bi strašilo, do sedaj našel le Whitechapel, Londonski Tower in par ostalih stavb/lokacij v Londonu a nikjer nisem našel "Sandolove ceste". Prosim za malce bolj informacij o tej cesti in potencialna slika če je možno.

Lep pozdrav, hennesley
Nazaj na vrh Go down
najlepše bff




Število prispevkov : 35
Registration date : 05/06/2013

SANDOLOVA CESTA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SANDOLOVA CESTA   SANDOLOVA CESTA Icon_minitimeSre Jun 19, 2013 9:18 am

Miki je napisal/a:
Zanimivo, da nikjer nisem zasledil po internetu za t.i. "Sandolovo cesto", bi mogoče bile tako prijazne pa povedale dejansko ime te ceste. Pogledal in pregledal sem vse Londonske kraje, kjer naj bi strašilo, do sedaj našel le Whitechapel, Londonski Tower in par ostalih stavb/lokacij v Londonu a nikjer nisem našel "Sandolove ceste". Prosim za malce bolj informacij o tej cesti in potencialna slika če je možno.

Lep pozdrav, hennesley

ja pač midve tut ne vema veliko o tej cesti sam pač midve sma to prebrale o eni knjigi
Nazaj na vrh Go down
batman12

batman12


Število prispevkov : 16
Registration date : 11/07/2013

SANDOLOVA CESTA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SANDOLOVA CESTA   SANDOLOVA CESTA Icon_minitimePet Jul 12, 2013 12:23 am

najlepše bff oprostita mi za to ampak vidve pretiravata s temi videnji.Naprimer tukaj sta rekli da ste ga pobrali v avto in je prjatlca umedlela pol sta pa rekli da sta prebrali v knjigi da sandolova cesta obstaja.
Nazaj na vrh Go down
Scary girl

Scary girl


Število prispevkov : 11
Registration date : 17/07/2013

SANDOLOVA CESTA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SANDOLOVA CESTA   SANDOLOVA CESTA Icon_minitimeSre Jul 17, 2013 5:11 am

hm hm hm pač jast nism še nikol slišala o kakršni koli cesti ampak zveni filj scary tak da vama vrjamem no ne čisto a malo že
Nazaj na vrh Go down
najlepše bff




Število prispevkov : 35
Registration date : 05/06/2013

SANDOLOVA CESTA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SANDOLOVA CESTA   SANDOLOVA CESTA Icon_minitimeČet Jul 18, 2013 11:22 am

ja zveni in ZGLEDA tut full scary in ja nekateri vrjamemo nekateri pa ne njihova odločitev midve osebno vema da je res
Nazaj na vrh Go down
najlepše bff




Število prispevkov : 35
Registration date : 05/06/2013

SANDOLOVA CESTA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SANDOLOVA CESTA   SANDOLOVA CESTA Icon_minitimeČet Jul 18, 2013 11:25 am

batman12 je napisal/a:
najlepše bff oprostita mi za to ampak vidve pretiravata s temi videnji.Naprimer tukaj sta rekli da ste ga pobrali v avto in je prjatlca umedlela pol sta pa rekli da sta prebrali v knjigi da  sandolova cesta obstaja.
hm hm nevem ka se butastiga delaš al kaj ampak midve sma to prebrale v eni knjigiii in prijateljica je umedlela mislim sma pač našle eno knjigo ko je to not pisal in sma lahk sam potrdile to kar sma vidle mislim halo
Nazaj na vrh Go down
Miki
Admin



Število prispevkov : 51
Registration date : 16/09/2012

SANDOLOVA CESTA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Sandolova cesta   SANDOLOVA CESTA Icon_minitimePon Sep 30, 2013 5:49 am

najlepše bff je napisal/a:
ja zveni in ZGLEDA tut full scary in ja nekateri vrjamemo nekateri pa ne njihova odločitev midve osebno vema da je res
Prosim, vidve osebno veta? Vaju more pa nekdo res obračat z temi zgodbami od malih nog...
Nazaj na vrh Go down
najlepše bff




Število prispevkov : 35
Registration date : 05/06/2013

SANDOLOVA CESTA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SANDOLOVA CESTA   SANDOLOVA CESTA Icon_minitimePet Jan 03, 2014 5:54 am

zaka si sploh na ttim portalu če nč ne vrjameš no
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





SANDOLOVA CESTA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SANDOLOVA CESTA   SANDOLOVA CESTA Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
SANDOLOVA CESTA
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Nadnaravno :: Pogovori :: Duhovi-
Pojdi na: