Nadnaravno
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nadnaravno

To je forum o duhovih in paranormalnem.
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Sanje, moje

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Đa-Ra-Ky

Đa-Ra-Ky


Število prispevkov : 6
Registration date : 15/01/2011

Sanje, moje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Sanje, moje   Sanje, moje Icon_minitimeNed Apr 01, 2012 3:19 pm

Tko ful velikrat se zbudim kriče iz sanj, še posebej zadnje čase, ko spim sam. Kriče se zbudim, ker med sanjami zavestno začnem kričat in sicer zato kr me neki/nekdo davi in ne morm dihat, strah me rata... Ampak to kričanje ni zlo glasno kr imam zaprto grlo in se morm ful trudt, da spravm vn iz sebe, in takrt se šele zbudim, ko slisim svoj glas. Tko kt, da se neki nevidnga nasilno in grobo stisne name in zravn zagrab za vrat, pol resnične sanje so, sej v njih tud spim v pojstli. Zanima me, kaj bi se zgodil, če se ne bi prestrasu in probu na vsak način zbudit, da bi se prepustil... Donz sm to z roko zagrabu za neki in držu nad glavo še po tem k sm se zbudu, in sm čutil, da neki mam, kar je seveda bil en nič. Sleep
Nazaj na vrh Go down
Warlock
Admin
Warlock


Število prispevkov : 77
Registration date : 16/09/2007

Sanje, moje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sanje, moje   Sanje, moje Icon_minitimeČet Sep 06, 2012 6:28 am

Možno da imaš neko vrsto sleep paralize, ali pa te tlačijo more zaradi stresa ali težav iz vsakodnevnega življenja.

Imam kar nekaj znanja iz psihologije in se velikokrat zgodi da če ima oseba preveč problemov, jih ima vedno v podzavesti in to se potem sprošča med spanjem. Če pa bi bilo kaj paranormalnega, bi verjetno slišal kakšno govorjenje ali pa videl kakšne znake ko bi se zbudil.
Nazaj na vrh Go down
https://nadnaravno.slovenianforum.com
 
Sanje, moje
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Nadnaravno :: Pogovori :: Paranormalno-
Pojdi na: