Nadnaravno
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nadnaravno

To je forum o duhovih in paranormalnem.
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 duh

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
kajaaaaaaa




Število prispevkov : 1
Age : 27
Registration date : 09/03/2012

duh Empty
ObjavljaNaslov sporočila: duh   duh Icon_minitimePet Mar 09, 2012 5:32 am

pred letom mi je umru pranono ki ni bil nevem kako prijazen ni me preveč maral nevem zakwa zdej me pa nonstop neki preganjaa čudne rečči enkrat sem šlo s frendicami nest rože k grobu kr mi je mami težila pa je krnaenkrat nastala nevihta in so rože izginlepotem smo zbežale omov in naslednji dan sem našla pomečkane rože in en lis ki je pisal da noče mojih rož čudno ne? in pol me vedno straši in je nekako nredu da so se vsi zarotili proti meni vsaj tako se zdi ! Question Question Question Question Question Shocked
Nazaj na vrh Go down
Đa-Ra-Ky

Đa-Ra-Ky


Število prispevkov : 6
Registration date : 15/01/2011

duh Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: duh   duh Icon_minitimeSob Mar 31, 2012 2:18 pm

ja 'bad karmo' si mu nesla na grob...
Nazaj na vrh Go down
najlep™e




Število prispevkov : 43
Registration date : 29/10/2012

duh Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: duh   duh Icon_minitimePon Nov 19, 2012 6:39 am

monkey kok dolgo se ti pa že to dogaja????????????????????
Nazaj na vrh Go down
Miki
Admin



Število prispevkov : 51
Registration date : 16/09/2012

duh Empty
ObjavljaNaslov sporočila: odgovor   duh Icon_minitimePon Nov 19, 2012 8:17 am

kajaaaaaaa je napisal/a:
pred letom mi je umru pranono ki ni bil nevem kako prijazen ni me preveč maral nevem zakwa zdej me pa nonstop neki preganjaa čudne rečči enkrat sem šlo s frendicami nest rože k grobu kr mi je mami težila pa je krnaenkrat nastala nevihta in so rože izginlepotem smo zbežale omov in naslednji dan sem našla pomečkane rože in en lis ki je pisal da noče mojih rož čudno ne? in pol me vedno straši in je nekako nredu da so se vsi zarotili proti meni vsaj tako se zdi ! Question Question Question Question Question Shocked

Tvoj "pranono" oz. pradedek je verjetno bil že precej v letih ko je umrl, verjetno je dal čez vojno in podobne grozovite stvari in milo rečen povedano, noben prastarš ni nikoli imel rad svojih pravnukov/vnukinj, kako bi misliš da mene gledal moj praded rojen leta 1889 če bi bil še danes živ? Verjetno ne kaj preveč lepo, saj ga nisem utegnil spozati, saj je umrl skoraj 35 let pred mano (1958). Če pa si bila z njem v slabem odnosu, da si mu nagajala in podobno, potem pa se ne sprašuj zakaj tako vedenje, verjetno te ni prenesel da si mu težila ali pa kaj...Naredi spokoj z njem in ga ne smatraj kot kanto, na koncu je bil tvoj pradedek, jaz če bi svojega spoznal bi ga častil kot boga, saj je bil kot sem slišal, dober možakar.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





duh Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: duh   duh Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
duh
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Nadnaravno :: Pogovori :: Zgodbe-
Pojdi na: