Nadnaravno
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nadnaravno

To je forum o duhovih in paranormalnem.
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Pa kaj vam je, folk?

Go down 
+5
WitchGirl.
Đa-Ra-Ky
Warlock
pikica
rdeči evangelist
9 posters
AvtorSporočilo
rdeči evangelist




Število prispevkov : 3
Registration date : 31/01/2012

Pa kaj vam je, folk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Pa kaj vam je, folk?   Pa kaj vam je, folk? Icon_minitimeTor Jan 31, 2012 4:19 pm

Sem čisto slučajno naletel na ta forum, ga preletel in moram reči, da ne morem verjet, da v 21. stoletju verjamete v prikazovanje duhov, demonov in nekih Matild. Enostavno ne verjamem vam.

V starih časih so se določenim ljudem prikazovale Marije, svetniki in angeli, danes ko katoliška vera ni več "in", pa se ljudem očitno prikazujejo motivi iz holivudskih filmov. Isto sranje, drugo pakovanje.

Kot vidim že iz stila pisanja, ste na tem forumu večinoma sami najstniki (no, saj nisem dosti starejši od vas), predpostavljam, da radi gledate holivudske grozljivke in "grozljivke" (saj jih tudi jaz) in včasih ob vikendih ste pod vplivom kakšne opojne substance (tudi jaz občasno). Hja, vse to je lahko dober predpogoj, da se človeku "prikažejo" nenavadni pojavi, ki jim pod vplivom prejetih vizualnih pofob pač nadenete podobo duha, vampirja, krvave micke...ampak potem vas jaz vprašam, zakaj tega ne posnamete, saj imate današnji najstniki zmeraj pri sebi aparate, ki to omogočajo. Aja, slučajno, se vam je takrat spraznil. Ali pa se vam je zbrisal posnetek. Videli pa ste duheca, ane. Ja ziher.

Star sem 27 let, veren ( na svoj način), vendar se mi ni še nikoli prikazalo nič nenavadnega. In to kljub temu, da kot zbiratelj starin preobrnem marsikatero zapuščeno bajto. Sem pač racionalna in psihično stabilna osebnost , ampak s tem nočem trditi, da vi niste. Imate pa nekaj skupnega s tistimi starimi ženicami, ki se jim je blagovolila prikazati Marija, angel ali sam Bog nebeški oče. Ja, ziher. Že Trubar je znal takšne ljudi poimenovati s pravim imenom.

Pa ne vzeti vsega tega preveč osebno. Nikogar nočem užaliti. Priznam pa, da me kot treznega človeka dvigne, ko berem, od kakšnih neumnosti ste obsedeni nekateri.

Nazaj na vrh Go down
pikica




Število prispevkov : 17
Registration date : 23/10/2009

Pa kaj vam je, folk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pa kaj vam je, folk?   Pa kaj vam je, folk? Icon_minitimePet Feb 10, 2012 12:44 pm

naš novi gost na forumu še ni ugotoviu da tudi sam verjame v nevidno (zame ne obstajajočo stvar- sem ateist) kot je bog. in sedaj NAS kritizira ker verjamemo v stvari ki smo jih doživeli in videli...




http://dsc.discovery.com/tv/ghost-lab/ Brad in Barry raziskovalca paanormalnih pojavou ki ti dokazujeta da na svetu obstaja neka nam nevidna sila...
Nazaj na vrh Go down
rdeči evangelist




Število prispevkov : 3
Registration date : 31/01/2012

Pa kaj vam je, folk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pa kaj vam je, folk?   Pa kaj vam je, folk? Icon_minitimeSob Feb 11, 2012 4:47 am

Aha! Sem namerno omenil, da sem veren (na svoj način), ker sem vedel, da bo nekdo ugrizel v to vabo. Opažam, da ste duhovidci najbolj trda grupa ateistov. Sekulariezm in vdor holivudske kulture z raznimi "ghost" filmi in nadaljevankami so vas speljali v te vode.

Sicer pa vam duhovidcem verjamem ravno toliko kot starim mamcam, ki sem ji prikazujejo nadangeli in Marije. V obeh primerih je pač na delu nestabilna psiha v kombinaciji s posebnimi okoliščinami (alkohol, smrt v družini etc.).

Pa saj nimam nič proti vam duhovidcem, ampak tako kot nihče nima (po internetu) vsiljevati prepričanja, da obstaja nekaj, čemur bi lahko rekli bog, tako bi morali tudi vi o vaših duhovih govoriti vsaj v pogojniku. Živimo v 21. stoletju in čas bi že bil, da vraževerje odvržemo na smetišče zgodovine. Berite Trubarja, on je za take, kot ste vi, že pred davnimi 500 leti imel dokaj sočne izraze. Pa je skoraj zagotovo bil dosti bolj poduhovljen od vas.

Ni čudno, če gre naša država politično in gospodarsko k vragu, če pa naša mladina verjame v duhove, krvave micke in podobna sranja.
Nazaj na vrh Go down
pikica




Število prispevkov : 17
Registration date : 23/10/2009

Pa kaj vam je, folk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pa kaj vam je, folk?   Pa kaj vam je, folk? Icon_minitimeNed Feb 12, 2012 8:27 am

Dej mi povej kaj ti je fora da se prijavš na forum in se maš za nekoga ki je celo pamet sveta požru?! -.-
en navadna lolek si kot usi. sm pač da ti ne vrjameš v nš hokus pokus mi pa. in s tem da boš kle nam neki pametvou nm neboš nobenga mnenja spremenu.to ti zagotaulam! ker kar smo vidl/doživel v to vrjamemo!
Nazaj na vrh Go down
Warlock
Admin
Warlock


Število prispevkov : 77
Registration date : 16/09/2007

Pa kaj vam je, folk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pa kaj vam je, folk?   Pa kaj vam je, folk? Icon_minitimeNed Feb 12, 2012 12:29 pm

Lp. Sem pričakoval nekoga takšnega na forumu kmalu Smile

Jaz ne vem za vse ostale na tem forumu, ampak jaz sem ta forum odprl zato ker sem sam posvetil kar veliko količino svojega časa preučevanju paranormalnih pojavov in se mi zato to zdi nekaj običajnega, zanimale pa so me izkušnje ostalih Smile

Ker si rekel da si veren, ampak ne veruješ v nekega znanega boga, sem iz tega ugotovil da si verjetno eden od teh new-age vernikov, ki verjamejo stvari iz knjig ki so jih pisali ljudje iz prejšnjega stoletja.

To temo bom verjetno zaprl ker dvomim da ima kakeršen koli doer pomen na tem forumu.
Nazaj na vrh Go down
https://nadnaravno.slovenianforum.com
rdeči evangelist




Število prispevkov : 3
Registration date : 31/01/2012

Pa kaj vam je, folk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pa kaj vam je, folk?   Pa kaj vam je, folk? Icon_minitimePon Feb 13, 2012 6:54 am

Če se bo ta tema zaprla, potem bo to ključni dokaz omejenega horizonta tega foruma in njegovih snovalcev. V 21. stoletju smo vendarle na takšni stopnji razvoja, da bi t. i. mejne pojave (duhove) morali vedno in povsod podvreči kritični debati in soočenju argumentov. Ne pa da se v pomanjkanju le teh zatekamo k žaljivkam ( a ne Pikica?).

Mislim, dandanes se da z vsakim podeželskim župnikom mirno in argumentirano in brez žalih besed polemizirati o ne(obstoju) Boga, tu pa boste zapirali temo, ko nekdo vaše zgodbice o videnjih načne s kančkom dvoma.

In kar se tiče moje vernosti, bi rekel samo to, da verjamem v onostranstvo, verjamem v obstoj absolutnega Dobrega (recimo, da ga poimenujemo Bog) in v obstoj absolutnega Zlega (recimo mu Satan). In verjamem v to, da so meje med tem in onim svetom trdno zakoličene, da ne obstajajo nikakršni posegi onostranskih sil v tostranstvo (in obratno), ker smo ljudje svobodni in se vsak dan znova svobodno odločamo za Dobro ali Zlo. Če je to new-age filozofija, ne vem, ker se v njo nisem poglabljal.

Sicer pa, naj se tema zapre, če tako želite, ampak pred tem želim, da mi nekdo odgovori na sledeče vprašanje:
Vem za kar nekaj starih ženic, ki trdijo, da se jim je prikazal Jezus, Satan, sv. Rok in Devica Marija. Moram reči, da jim prav nič verjamem (in verjetno jim tudi vi ne). In zdaj naj mi nekdo od vas argumentira, zakaj naj bi verjel vam in ne tem starim ženicam. Zakaj naj bi bili vi, ki trdite, da ste videli duhove, bolj verodostojni od teh ženic????
Nazaj na vrh Go down
Đa-Ra-Ky

Đa-Ra-Ky


Število prispevkov : 6
Registration date : 15/01/2011

Pa kaj vam je, folk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: haha   Pa kaj vam je, folk? Icon_minitimeČet Mar 29, 2012 9:29 am



SPAM

bounce



Nazadnje urejal/a Đa-Ra-Ky Sob Mar 31, 2012 1:30 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
WitchGirl.




Število prispevkov : 1
Registration date : 31/03/2012

Pa kaj vam je, folk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pa kaj vam je, folk?   Pa kaj vam je, folk? Icon_minitimeSob Mar 31, 2012 12:26 pm

@rdeči evangelist, iz tvojih postov je razvidno, da nikoli nisi in nikoli ne boš v nič verjel. Sama se ukvarjam s proučevanjem magije, čarovnije. Mislim, a forum je namenjen nadnaravnemu in tem silam, ne pa nekim čenčam, da naj temu ne verjamemo. Vsak mor v nekaj verjeti, mar ni tako? tongue
Nazaj na vrh Go down
Đa-Ra-Ky

Đa-Ra-Ky


Število prispevkov : 6
Registration date : 15/01/2011

Pa kaj vam je, folk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pa kaj vam je, folk?   Pa kaj vam je, folk? Icon_minitimeNed Apr 01, 2012 3:00 pm

rdeči evangelist je napisal/a:
Ni čudno, da gre naša država politično in gospodarsko k vragu, če pa naša mladina verjame v duhove, krvave micke in podobna sranja.

haha, 'oprosti' ampak meni se zdi debil človek ki v to verjame...


edit: ne v duhove pa krvave micke (to je čis kul) ampak da gre država zarad tega u k.. lol!
Nazaj na vrh Go down
Warlock
Admin
Warlock


Število prispevkov : 77
Registration date : 16/09/2007

Pa kaj vam je, folk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pa kaj vam je, folk?   Pa kaj vam je, folk? Icon_minitimeTor Maj 08, 2012 3:29 am

Se opravičujem Evangelist ampak se mi ne ljubi brati tvojega texta ker imam občutek da ni nič konkretnega in produktivnega. Drugače pa dvomim da ima stanje naše države karkoli z duhovi Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://nadnaravno.slovenianforum.com
tina 22




Število prispevkov : 11
Registration date : 12/11/2012

Pa kaj vam je, folk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pa kaj vam je, folk?   Pa kaj vam je, folk? Icon_minitimePon Nov 12, 2012 2:51 pm

rdeči evangelist je napisal/a:
Sem čisto slučajno naletel na ta forum, ga preletel in moram reči, da ne morem verjet, da v 21. stoletju verjamete v prikazovanje duhov, demonov in nekih Matild. Enostavno ne verjamem vam.

V starih časih so se določenim ljudem prikazovale Marije, svetniki in angeli, danes ko katoliška vera ni več "in", pa se ljudem očitno prikazujejo motivi iz holivudskih filmov. Isto sranje, drugo pakovanje.

Kot vidim že iz stila pisanja, ste na tem forumu večinoma sami najstniki (no, saj nisem dosti starejši od vas), predpostavljam, da radi gledate holivudske grozljivke in "grozljivke" (saj jih tudi jaz) in včasih ob vikendih ste pod vplivom kakšne opojne substance (tudi jaz občasno). Hja, vse to je lahko dober predpogoj, da se človeku "prikažejo" nenavadni pojavi, ki jim pod vplivom prejetih vizualnih pofob pač nadenete podobo duha, vampirja, krvave micke...ampak potem vas jaz vprašam, zakaj tega ne posnamete, saj imate današnji najstniki zmeraj pri sebi aparate, ki to omogočajo. Aja, slučajno, se vam je takrat spraznil. Ali pa se vam je zbrisal posnetek. Videli pa ste duheca, ane. Ja ziher.

Star sem 27 let, veren ( na svoj način), vendar se mi ni še nikoli prikazalo nič nenavadnega. In to kljub temu, da kot zbiratelj starin preobrnem marsikatero zapuščeno bajto. Sem pač racionalna in psihično stabilna osebnost , ampak s tem nočem trditi, da vi niste. Imate pa nekaj skupnega s tistimi starimi ženicami, ki se jim je blagovolila prikazati Marija, angel ali sam Bog nebeški oče. Ja, ziher. Že Trubar je znal takšne ljudi poimenovati s pravim imenom.

Pa ne vzeti vsega tega preveč osebno. Nikogar nočem užaliti. Priznam pa, da me kot treznega človeka dvigne, ko berem, od kakšnih neumnosti ste obsedeni nekateri.



brez skrbi tud jz neb vrjela če se mi kej takega neb zgodlo.. pa ne mi rečt psiha blah blah blah..človek kk the fak pol bog obstoja???? sprašujem te pa sem verna..... verujema v to pa ni dokazov,.... dokler se ti kej ne nardi v smislu paranormalnih pojavov ne moreš verjet ,ko greš pa enkrat čez to pa vidiš da je res.. sam sprijaznit se je treba.. vprašala bi te še če vrjameš v Hudiča, in demone?
Nazaj na vrh Go down
najlep™e




Število prispevkov : 43
Registration date : 29/10/2012

Pa kaj vam je, folk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pa kaj vam je, folk?   Pa kaj vam je, folk? Icon_minitimeTor Nov 20, 2012 9:45 am


Ej ka se prjavlaš tle gor če nam pa pol neki bluziš tle mismim ej....
Nazaj na vrh Go down
vrjamem




Število prispevkov : 20
Registration date : 22/11/2012

Pa kaj vam je, folk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pa kaj vam je, folk?   Pa kaj vam je, folk? Icon_minitimePet Nov 23, 2012 1:31 pm

Pa kaj je tep nooo zakaj se prjavlajaš na tale form no... Mad Mad
Nazaj na vrh Go down
Megi.




Število prispevkov : 15
Registration date : 09/10/2014

Pa kaj vam je, folk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pa kaj vam je, folk?   Pa kaj vam je, folk? Icon_minitimePet Okt 10, 2014 8:34 am

OK. Samo to bom rekla. Duhovi prav gotovo obstajajo. V redu? Ne vem pa ka delaš tukaj? Odjavi se -.-
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Pa kaj vam je, folk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pa kaj vam je, folk?   Pa kaj vam je, folk? Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Pa kaj vam je, folk?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Nadnaravno :: Pogovori :: Paranormalno-
Pojdi na: