Nadnaravno
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nadnaravno

To je forum o duhovih in paranormalnem.
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 duhovi

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Ela989




Število prispevkov : 4
Registration date : 04/11/2011

duhovi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: duhovi   duhovi Icon_minitimePet Nov 04, 2011 8:50 am

sm opazla da je tule gor zeli veliko izmišljenih zgodbic pa me zanima če je kdo taki ki je res kdaj kaj doživel.. sm tud sama že marsikaj vidla, čutla.. itn.. mam tud neke slikic (čudnih) pa me zanimajo tiste pristne zgodbe.
Nazaj na vrh Go down
Warlock
Admin
Warlock


Število prispevkov : 77
Registration date : 16/09/2007

duhovi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: duhovi   duhovi Icon_minitimeSob Nov 05, 2011 4:33 am

Jst osebno sem prepričan v paranormalno zaradi svojih lastnih izkušenj. Vem pa da je veliko stvari paranormalnem izmišljenih.

Ali nam lahko pokažeš kakšne slikce ki si jih dobila ? Morda lahko o njih kaj več pojasnim.
Nazaj na vrh Go down
https://nadnaravno.slovenianforum.com
Ela989




Število prispevkov : 4
Registration date : 04/11/2011

duhovi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: duhovi   duhovi Icon_minitimePon Nov 07, 2011 4:48 am

Warlock je napisal/a:
Jst osebno sem prepričan v paranormalno zaradi svojih lastnih izkušenj. Vem pa da je veliko stvari paranormalnem izmišljenih.

Ali nam lahko pokažeš kakšne slikce ki si jih dobila ? Morda lahko o njih kaj več pojasnim.

tudi js sm prepričana zaradi izkušenj.. recimo ko je moj dedek umrl sem sedela v sobi na sedežni pa je v sobo prišla bela krogla kot da bi meglo v krog zbral pet min po tistem pa kliče oma da je dedek umrl.. moj drugi dedek je pa v naši hiši sam konec nardil pa se luči prižigajo slišijo se koraki tudi vidla sm ga že samo tiste noči sm bla mal pijana pa še obletnica smrti je bla (kar sem sicer zvedla nasledni dan ko sm mamci povedla ka sm vidla) tak da možno da je blo kaj druga..
kar se pa slik tiče.. s fantom sma se pred 2 letoma preselila na svoje.. v stanovanje od njegove babice ko je umrla eno leto predn sma sm pršla. pa je fant prej skoz nočne delav pa neke noči nekdo potrka na vrata od spalnice grem pogledat.. nikjer nikogar pokličem fanta je biu še v službi.. pol pa dobim neki čudni filing pa neki je fuul smrdet začelo po zatohlem pa tak za finto vzamem fotoaparat pa naredim neke slikic proti vratam grem odpret vrata pa jih podložim z stolom kr so se same zapirale (je blo neke narobe s pantami) drug dan dam slikce na računalnik ni blo gor nič samo neke svetle lise dam za finto v negativ.. in na sliki je biu obraz od hudiča.. Question Question slikic tule gor menorem naložit lahk ti jih pa na mail pošlem če mi daš naslov..
Nazaj na vrh Go down
Warlock
Admin
Warlock


Število prispevkov : 77
Registration date : 16/09/2007

duhovi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: duhovi   duhovi Icon_minitimePon Nov 07, 2011 11:08 am

Zgodba se sliši precej zanimiva, koliko časa pa se je to zgodilo in ali se je nehalo ali se še vedno dogaja ?

za slike pa je moj email alexderothschild@hotmail.com
Nazaj na vrh Go down
https://nadnaravno.slovenianforum.com
Ela989




Število prispevkov : 4
Registration date : 04/11/2011

duhovi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: duhovi   duhovi Icon_minitimeTor Nov 08, 2011 3:44 am

to z vrati se je zgodilo pred kakim letom, tisto ko je dedek umrl pred 4 leti. Z drugim dedkom se pa kar naprej dogaja nekaj kar pomnim so se luči prižigale same od sebe (pa mamo neka stara stikala ko so res glasna tak da ziher opaziš ko se luč prižge) nekak najbolj aktivno je vse oktobra (takrat je obletnica smrti pa rojstni dan)
Tu v mojem stanovanju pa poskušam nekak ignorirat vse skup. babica mi je sicer rekla da naj molim ampak ker ne vrjamem v boga se mi zdi da mi to nebi pomagalo Very Happy drugače se še dogaja so kake stvari na drugem mestu ko sm jih pustla ponavadi so to kluči enkrat so bli celo na omari.. je pa zanimivo da včasih tk lepo diši taki nenavaden vonj po nekih rožah samo tak ko se vonj pojavi tak tud zgine.. recimo tisti smrad po zatohlem pa ne pomaga niti če zračim včasih celo pov ure smrdi..
slikala pa po tistem več v stanovanju nisem se nekak nemorem spravit zram Smile
pa ne zato ker bi me blo strah ampak zato kr mi je na beda kaj vse še lahko najdem..
Nazaj na vrh Go down
Warlock
Admin
Warlock


Število prispevkov : 77
Registration date : 16/09/2007

duhovi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: duhovi   duhovi Icon_minitimeTor Nov 08, 2011 8:47 am

Hmm, če se ti to še vedno dogaja, z ignoriranjem ne boš rešila ničesar, saj duhovi al duše ne čutijo vpliva časa in nebodo nikoli odšli sami od sebe. Tako da če se ti to še vedno dogaja bi bilo dobro sprejeti kakšne ukrepe.

Če je kakšen dan v letu ko se to najbolj pogosto dogaja, bi bila dobra ideja da bi pred stikalo za luč postavila kamero da bi to snemalo, in če se kaj res zgodi ti lahko dam par namigov za ˝odstranitev˝ duhov ali karkoli že je.

Drugače slike sem dobil po mailu, sliki sta precej zanimivi, mislim da če bi bila kriva slaba kvaliteta slike se bi to videlo na vseh slikah ne samo na eni. Ampak je pa čisto možno da je samo kakšna napaka na fotografiji, tako da ne morem prepričljivo rečt.
Nazaj na vrh Go down
https://nadnaravno.slovenianforum.com
Ela989




Število prispevkov : 4
Registration date : 04/11/2011

duhovi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: duhovi   duhovi Icon_minitimePon Nov 21, 2011 5:01 am

tisto s kamero je zlo dobra ideja.. samo je treba najprej kamero met.. Very Happy sem pa pred leti že poskušala kaj ujet z snemalniki zvoka ponoči so se slišali koraki samo nevem če je za tisti krivo kaj paranormalnega kr smo kr nas je 6 pri hiši pa nevem kdaj kdo ponoči hodi okol... bi mogla probat ko bi bla prazna bajta samo se to nikol ne zgodi..
drugače za moje stanovanje pa mi je že vseeno ker se selim Smile se bojo nasledni podnajemniki s tem ukvarjali.. (pa ni to razlog da se selim..)
Nazaj na vrh Go down
najlep™e




Število prispevkov : 43
Registration date : 29/10/2012

duhovi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: duhovi   duhovi Icon_minitimeSre Okt 31, 2012 12:17 pm

Pač najine zgodbe so resnične! O SNOW ANDY pa ti nemorm glih povedat al je res al ne pač to je legena! Une druge zgodbe pa so resnične! Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





duhovi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: duhovi   duhovi Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
duhovi
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» KLICANJE DUHOV
» Tolminski duhovi...
» DUHOVI RES OBSTAJAJO

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Nadnaravno :: Pogovori :: Zgodbe-
Pojdi na: