Nadnaravno
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nadnaravno

To je forum o duhovih in paranormalnem.
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Krvava Marija

Go down 
+2
Warlock
Lissa
6 posters
AvtorSporočilo
Lissa

Lissa


Število prispevkov : 10
Age : 30
Registration date : 05/07/2011

Krvava Marija  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Krvava Marija    Krvava Marija  Icon_minitimeSob Okt 22, 2011 6:59 am

Ali mi lahko kdo pove kaj več o krvavi Mariji(bloody Mary) v filmih in tut u kakšnih zgodbih sm zasledila da najbi nekdo 3 pred ogledalom reku "bloody Mary" in da so ga nasledni dan našl mrtvega! :O js sm s prijatlcim to probala ped enim tednom in ud tistga naprej se mi zdi kot da me ponoč k spim edn gleda ;/ zlo me je strah in nevem ka nej nardim ! affraid
Nazaj na vrh Go down
Warlock
Admin
Warlock


Število prispevkov : 77
Registration date : 16/09/2007

Krvava Marija  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Krvava Marija    Krvava Marija  Icon_minitimeSob Nov 05, 2011 4:26 am

Da te malo pomirim ti lahko zagotovim da na mitu da moraš trikrat rečt bloody mary v ogledalo ni ničesar.

Jaz in moji prijatelji smo to preizkusili na več kot en način in se ni nikoli nič zgodilo. Tako da ko se tebi zdi da te nekdo gleda je to zato, ker se podzavestno bojiš da te bo bloody mary ubila. Ampak ti lahko zagotovim da ko se boš prepričala da to ni resnično, se bo vse skupaj nehalo.

Glede bloody mary pa je drugače več mitov. Meni se zdi da je bilo na tem mitu res nekaj, ampak je bil duh bloody mary takšne vrste da se je pokazal samo ljudem v določenem mestu, v mestu kjer je mary umrla ko je bila še človek. Tako da v sloveniji tako ali tako nebi mogla biti Smile
Nazaj na vrh Go down
https://nadnaravno.slovenianforum.com
Zendaya

Zendaya


Število prispevkov : 7
Age : 27
Location : scary town
Registration date : 02/01/2012

Krvava Marija  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Bloody Mary   Krvava Marija  Icon_minitimePon Jan 02, 2012 9:22 am

o tej legendi wm sam tko da je bla Mary punčka k je zbolela in so tastari mislili da je umrla...pa so jo pokopal pa na njen prst zvonček prvezal da če se zbudi bo zacinglal...pol so se ga pa napil pa niso slišal ko je Mary cinglala...drug dan so pa vidl da je prevrjena palca na kateri je bil zvonček in ko so krsto odprl je bla pač z odprtimi usti pa ni mela nohtov k je praskala tako močno zato ima krvave roke ........ eto lol! What a Face
Nazaj na vrh Go down
TiiaxTheMonster

TiiaxTheMonster


Število prispevkov : 12
Age : 29
Registration date : 15/06/2011

Krvava Marija  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Krvava Marija    Krvava Marija  Icon_minitimeČet Jan 12, 2012 9:08 am

js sm pa slišala za legendo da nj bi bla mary kraljica in zlo lepa ampk so ji ene punce zavidale njeno lepoto in so jo zvlekle u gozd ji obrz porezale s steklom pa jo sežgale in zrd tega nj bi blo kao rabš sveče(k so jo sežgal) pa rabš rečt u ogledau(kr so jo porezale)
Nazaj na vrh Go down
Miki
Admin



Število prispevkov : 51
Registration date : 16/09/2012

Krvava Marija  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Krvava Marija    Krvava Marija  Icon_minitimeNed Sep 16, 2012 1:48 am

Lissa je napisal/a:
Ali mi lahko kdo pove kaj več o krvavi Mariji(bloody Mary) v filmih in tut u kakšnih zgodbih sm zasledila da najbi nekdo 3 pred ogledalom reku "bloody Mary" in da so ga nasledni dan našl mrtvega! :O js sm s prijatlcim to probala ped enim tednom in ud tistga naprej se mi zdi kot da me ponoč k spim edn gleda ;/ zlo me je strah in nevem ka nej nardim ! affraid

Pozdravljena.! Je veliko verjant in zgodb o takozvani krvavi Mariji oz. po ameriško Bloody Mary. Nekateri pravijo, da gre za kraljico Marijo I. (Queen Mary I.), katere se je prijelo ime krvava Marija (zaradi njenih številčnih splavov in lažnih nosečnostih). Potem gre zgodba o Elizabeti Bathory, madžarski grofici, ki je bila nekako posesivna glede svojega telesa in je hotela biti "večno mlada", zato pa je dala pomoriti precej mladih deklet, z njihovo krvjo pa se je kopala v kadi. Naposled ji je bilo sojeno, umrla je v hišnem priporu leta 1614. Potem pa so še raznorazne priljubljene študentske igre, ko naj bi ljudje strmeli v ogledalo in 13.krat zaklicali ime Bloody Mary, pa potem še da naj bi se v ogledalu namesto Mary pokazala mrtvaška glava, in ljudje naj bi pomrli pred porokami. O tem je veliko zgodbic, verjant, ki se jih da kjerkoli najti...
Nazaj na vrh Go down
najlep™e




Število prispevkov : 43
Registration date : 29/10/2012

Krvava Marija  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Neki u Bloody Mary oz Krvavi Mariji   Krvava Marija  Icon_minitimeTor Okt 30, 2012 7:34 am

Midve pa vma eno zgodbo o Bloody Mary oz. Kevavi Mariji to da je u bani rudila hčerko in pol se je ubila kr je mela tško življenje za se boj in kao je tta hčera še bla živa! Exclamation
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Krvava Marija  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Krvava Marija    Krvava Marija  Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Krvava Marija
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Nadnaravno :: Pogovori :: Duhovi-
Pojdi na: