Nadnaravno
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nadnaravno

To je forum o duhovih in paranormalnem.
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 prikazni

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Lissa

Lissa


Število prispevkov : 10
Age : 30
Registration date : 05/07/2011

prikazni Empty
ObjavljaNaslov sporočila: prikazni   prikazni Icon_minitimeTor Jul 05, 2011 11:09 am

Zdravo tuki sm nova in bi vam rada povedala eno mojo zgodbo ki je resnična!
En dan sma se s prijatlco odpraule na sprehod u gozd.Neki metru pred gozdom sma se ustaule in prijatlca mi je povedala da nebi šla u gozd kr se boji da bi se zgubile , in js sm ji rekla da se nimam kje zgubit kr ta gozd poznam in se nama nemore nč nardit! Ampak ona še vedno ni hotla jet u gozd pol sm jo uprašala zakaj in mi je povedala zgodbo iz otroštva!Rekla je da se je velikrat zgubila u gozdu in pol nekem času so jo šele našli in ma ubčutek da se nama bo neki nardil ko je nehala razlagat je zapihu veter in js sm pogledala notr u gozd in vidla sm bled obraz ki je gledu vame ,zakričala sm in s prijatlco sma bežale stran kokr sma le lohka.Ko sma pršle do mojga doma sma se cele tresle in nisma vedle ka nej nardima ,pol sma pogledale skozi okno in vidle neko belo žensko s črnimi lasmi (bla je podobna Samari iz The ring) pol pa sm jo pospremla do doma in kokr sm le lohka hitr pršla nazaj domou!
In zdej nevem ka nej nardim kr se bojim de se bojo te stvari ponovile ?? Sad
Nazaj na vrh Go down
šuši




Število prispevkov : 10
Registration date : 09/06/2011

prikazni Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: prikazni   prikazni Icon_minitimeSre Jul 13, 2011 8:23 am

ja sej pr nas u gozdi se tt take reči dogajajo pale jst se ponavad prepričam da mi nč ne more z enim stavkom ko mi vedno vlije pogum sam nevem če je to vedno tak fajn k učas je pa bolš bežat Sad drgač pa ugotov zarad česa se sama sebi zdiš kot superjunakinja al pa kej tazga pa si vedno ko boš mela čudn občutek to govor (men pomaga mogoč bo tt teb)
Nazaj na vrh Go down
Lissa

Lissa


Število prispevkov : 10
Age : 30
Registration date : 05/07/2011

prikazni Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: prikazni   prikazni Icon_minitimePon Jul 25, 2011 10:25 am

šuši je napisal/a:
ja sej pr nas u gozdi se tt take reči dogajajo pale jst se ponavad prepričam da mi nč ne more z enim stavkom ko mi vedno vlije pogum sam nevem če je to vedno tak fajn k učas je pa bolš bežat Sad drgač pa ugotov zarad česa se sama sebi zdiš kot superjunakinja al pa kej tazga pa si vedno ko boš mela čudn občutek to govor (men pomaga mogoč bo tt teb)

Okej tnx Smile bom probala enkrat če se mi bo še kej tajga nardil,sam mam ubšutek de če bi počakala tm bi tist karkoli je blo neki nardil O.o :/ drgač pa huuala
Nazaj na vrh Go down
Warlock
Admin
Warlock


Število prispevkov : 77
Registration date : 16/09/2007

prikazni Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: prikazni   prikazni Icon_minitimePon Avg 01, 2011 9:58 am

Lissa je napisal/a:
šuši je napisal/a:
ja sej pr nas u gozdi se tt take reči dogajajo pale jst se ponavad prepričam da mi nč ne more z enim stavkom ko mi vedno vlije pogum sam nevem če je to vedno tak fajn k učas je pa bolš bežat Sad drgač pa ugotov zarad česa se sama sebi zdiš kot superjunakinja al pa kej tazga pa si vedno ko boš mela čudn občutek to govor (men pomaga mogoč bo tt teb)

Okej tnx Smile bom probala enkrat če se mi bo še kej tajga nardil,sam mam ubšutek de če bi počakala tm bi tist karkoli je blo neki nardil O.o :/ drgač pa huuala

Če morda še kdaj vidiš kaj takšnega, poskusi dobiti to stvar na posnetek ali jo slikaj. Imam neko knjigo v kateri je pojasnjeno kako se znebiš vsek takšnih stvari, od matilde (smrti/bele ženske), duhov, demonov, itd.
Nazaj na vrh Go down
https://nadnaravno.slovenianforum.com
Lissa

Lissa


Število prispevkov : 10
Age : 30
Registration date : 05/07/2011

prikazni Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: prikazni   prikazni Icon_minitimeTor Avg 09, 2011 2:21 am

Warlock je napisal/a:
Lissa je napisal/a:
šuši je napisal/a:
ja sej pr nas u gozdi se tt take reči dogajajo pale jst se ponavad prepričam da mi nč ne more z enim stavkom ko mi vedno vlije pogum sam nevem če je to vedno tak fajn k učas je pa bolš bežat Sad drgač pa ugotov zarad česa se sama sebi zdiš kot superjunakinja al pa kej tazga pa si vedno ko boš mela čudn občutek to govor (men pomaga mogoč bo tt teb)

Okej tnx Smile bom probala enkrat če se mi bo še kej tajga nardil,sam mam ubšutek de če bi počakala tm bi tist karkoli je blo neki nardil O.o :/ drgač pa huuala

Če morda še kdaj vidiš kaj takšnega, poskusi dobiti to stvar na posnetek ali jo slikaj. Imam neko knjigo v kateri je pojasnjeno kako se znebiš vsek takšnih stvari, od matilde (smrti/bele ženske), duhov, demonov, itd.
Dobro bom mela naslednič seboj kamero pa če bom še kej vidla bom hitr posnela in pol bom posnetek tule na tem foromu objaula
Nazaj na vrh Go down
Warlock
Admin
Warlock


Število prispevkov : 77
Registration date : 16/09/2007

prikazni Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: prikazni   prikazni Icon_minitimeNed Nov 06, 2011 5:37 am

Samo tko iz zanimanja, ali si morda že uspela kaj posneti Smile ?
Nazaj na vrh Go down
https://nadnaravno.slovenianforum.com
Lissa

Lissa


Število prispevkov : 10
Age : 30
Registration date : 05/07/2011

prikazni Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: prikazni   prikazni Icon_minitimeSre Nov 09, 2011 12:20 pm

Warlock je napisal/a:
Samo tko iz zanimanja, ali si morda že uspela kaj posneti Smile ?

Zaenkrat še ne Sad sem pa enkrat ponoči ko sem bila na sprehodu videla nekaj belega blo je mal daleč ampak tk ku ena megla je blo ;/ nisem uspela posnet s telefonom ker je v tistem trenutku ko sem prijela za telefon izginilo affraid
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





prikazni Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: prikazni   prikazni Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
prikazni
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Nadnaravno :: Pogovori :: Paranormalno-
Pojdi na: