Nadnaravno
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nadnaravno

To je forum o duhovih in paranormalnem.
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Duh?!

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
WampireUrssa

WampireUrssa


Število prispevkov : 7
Age : 27
Registration date : 20/01/2011

Duh?! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Duh?!   Duh?! Icon_minitimeSob Jun 18, 2011 6:59 am

Jz sm enkrat prespala pri prijateljici. Ob njihovi hiši majo košarkarsko igrišče. Mene je sredi noči zbudilo zvonenje mojega telefona. Ko sem se oglasila, je bilo čisto tiho, ura je bila 23.00. Mislila sem ,da me nekdo zafrkava in šla brez skrbi spat. Čez minuto je spet začel zvonit telefon, zdaj pa se je zbudila tudi prijateljica. Ko sem se oglasila se je slišalo, kot da bi se en smejal. Dala sem na zvočnik in prijateljici se je zazdel, da zveni, kt da bi se smejal njen bratranec, ki se je z družino preselil v Kanado. Tam je umrl star 33 let. Naenkrat se je oseba nehala smejat in začela tapkat košarkarsko žogo (vsaj tako se je slišalo). Naju je bilo ful strah in nobena ni nč rekla. Potem se je Larisa (tako je ime prijateljici) spomnila, da je ta njen mrtvi bratranec zalo rad igral košarko, velikokrat sta tudi igrala skupaj. Vstala sem in odprla okno. Od zunaj se je začelo slišat kot da bi nekdo igral na igrišču, v točno enakem ritmu kot se je slišalo po telefonu. Takrat je bila ura 23.59. Midve nebi bile midve, če nebi oblekli kopalnih plaščev in se odpravili pogledat. Na igrišču je bilo vse temno, ampak Larisi se je zdelo, da vidi nekoga. Ta "nekdo" jo je kmalu začel klicati. "Larisa, Larisa, Larisa zadeni koš!" Ona je začela jokati in odvlekla sem jo nazaj v hišo. Ob prižgani luči sva se pogovarjali do jutra. Dejstvo pa je, da sva bili sami doma, ker so njeni starši odšli v Kanado na obletnico smrti tega človeka, tj. na ta dan je njen bratranec umrl!
Nazaj na vrh Go down
Warlock
Admin
Warlock


Število prispevkov : 77
Registration date : 16/09/2007

Duh?! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Duh?!   Duh?! Icon_minitimeSob Jun 18, 2011 2:55 pm

Koliko sta stari ? Možno je da je kakšen prijatelj, ki se zafrkava, ali pa kakšen boln zasledovalec.

Možno pa je tudi, da bi bil ta njen mrtev bratranec. Ampak duhovi umrlih ponavadi nočejo strašiti njihovih ljubljenih in družine. Tko da jaz dvomim da je bil njen bratranec, razen če je bil že v življenju bolj zloben človek in se je rad norčeval iz drugih.
Nazaj na vrh Go down
https://nadnaravno.slovenianforum.com
WampireUrssa

WampireUrssa


Število prispevkov : 7
Age : 27
Registration date : 20/01/2011

Duh?! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Duh?!   Duh?! Icon_minitimeSre Jun 22, 2011 7:27 am

Ona je zdaj petnajst jaz pa štirinajst. Prijatelj ni bil, ker sva potem spraševale vse, ki živijo blizu nje in so rekli, da ne oz. so takrat spali. Seveda sva jih lepo prosili, če povejo po resnici, zato se mi zdi neumno, da bi se kar za šalo naprej lagali. Kolikor vem, se tudi noben od najinih prijateljev nebi zafrkaval na tak način. Da bi bil kakšen zasledovalec...možno. Samo zakaj bi to naredil ravno na dan bratrančeve smrti in ob taki pozni uri? Nikomur nisva govorili, da bova sami doma, poleg tega sva pustili tudi prižgano luč v dnevni sobi.

Njen bratranec pa je bil sicer precej prijazen, vendar se je velikokrat zlobno pošalil in jo prestrašil. Mene nikoli ni maral. Če prav pomislim tudi Larise ni imel ravno najraje. Velikokrat sta se skregala ob igri košarke, ravno zato, ker ona ni zadela koša.
Nazaj na vrh Go down
Warlock
Admin
Warlock


Število prispevkov : 77
Registration date : 16/09/2007

Duh?! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Duh?!   Duh?! Icon_minitimeSre Jun 22, 2011 11:16 am

Potem res zgleda da je bil bratranec. Vendar če je bila to obletnica njegove smrti to pomeni da je mrtev že kar precej časa. Duhovi pa ponavadi gredo na drugo stran kar kmalu po smrti, razen če imajo kakšne nedokončane posle na tem svetu.

Ali je morda imel kakšne stvari ki jih je želel narediti pred smrtjo ? In na kakšen način je umrl ?
Nazaj na vrh Go down
https://nadnaravno.slovenianforum.com
WampireUrssa

WampireUrssa


Število prispevkov : 7
Age : 27
Registration date : 20/01/2011

Duh?! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Duh?!   Duh?! Icon_minitimeSre Jun 22, 2011 12:56 pm

Mrtev je dve leti. Prijateljica pravi, da se je noro želel vrniti v Slovenijo, da bi še enkrat videl svojo mamo, torej njeno babico. Za druge želje pa ne ve. Naredil je samomor, vzel je preveč tablet. Če imam prav, ravno zato, ker njegova žena pod nobenim pogojem ni želela iti na obisk v Slovenijo.
Nazaj na vrh Go down
Warlock
Admin
Warlock


Število prispevkov : 77
Registration date : 16/09/2007

Duh?! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Duh?!   Duh?! Icon_minitimeČet Jun 23, 2011 4:51 am

Potem pa je res veliko verjetnost, da je duh njenega bratranca. Ker ljudje ki naredijo samomor, so imeli v življenju veliko težav, in morajo popraviti kar precej stvari, preden lahko gredo naprej.

Verjetno je hotel na kakšen čuden način kontaktirati tvojo prijateljico.
Nazaj na vrh Go down
https://nadnaravno.slovenianforum.com
WampireUrssa

WampireUrssa


Število prispevkov : 7
Age : 27
Registration date : 20/01/2011

Duh?! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Duh?!   Duh?! Icon_minitimePet Avg 19, 2011 4:37 am

Jaz bom kar tukaj povedala novo grozljivo stvar, ki se nama je zgodila (meni in Larisi). Še ena prijateljica Anja, je imela včeraj rojstni dan. Šli smo v mesto in z Lariso sva videli nekaj podobnega "čarovniški trgovini". Anja in ostali niso hoteli noter, ker so mislili, da je to trapasto. Ampak midve sva vseeno šle. Notri naju je upravnik vprašal, če kaj potebujeva in nama povedal, da imajo tudi vedeževalko. Trenutno je bila prosta, zato sva lahko šli k njej. Odločili sva se za branje dlani. Najprej je prerokovala Larisi, potem pa meni. Prijela je mojo roko, nekaj časa strmela vanjo, potem pa je začela vpiti in se zvijati. Larisa je vstala in hotela odpreti vrata, ki so se kar naenkrat zaklenila! Vedeževalka je še kar držala mojo roko. V sobi je postalo ful mrzlo, vedeževalka se je umirila, njene oči pa so ble čist svetlo modre! Začela je govoriti v zelo globokem glasu in v drugem jeziku. Mene je začela življenska črta nekako...žgečkati. Vedeževalka je še nekaj zatulila, potem pa je bila spet normalna. Nasmehnila se mi je in rekla (citiram jo) "No mlada dama, to bo vse. Si zadovolna s svojo usodo?" Pokimala sem in midve z Lariso sva samo plačali in stekli ven. Mi lahko kdo razloži kaj se je dogajalo v tisti sobi? o.o

*Imam dvojno črto glave (poglejte na splet, kaj je to). To naj bi bil zelo redek znak duhovnih sposobnosti. Lahko kdo razloži to?*
Nazaj na vrh Go down
Warlock
Admin
Warlock


Število prispevkov : 77
Registration date : 16/09/2007

Duh?! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Duh?!   Duh?! Icon_minitimePet Avg 19, 2011 2:55 pm

WampireUrssa je napisal/a:
Jaz bom kar tukaj povedala novo grozljivo stvar, ki se nama je zgodila (meni in Larisi). Še ena prijateljica Anja, je imela včeraj rojstni dan. Šli smo v mesto in z Lariso sva videli nekaj podobnega "čarovniški trgovini". Anja in ostali niso hoteli noter, ker so mislili, da je to trapasto. Ampak midve sva vseeno šle. Notri naju je upravnik vprašal, če kaj potebujeva in nama povedal, da imajo tudi vedeževalko. Trenutno je bila prosta, zato sva lahko šli k njej. Odločili sva se za branje dlani. Najprej je prerokovala Larisi, potem pa meni. Prijela je mojo roko, nekaj časa strmela vanjo, potem pa je začela vpiti in se zvijati. Larisa je vstala in hotela odpreti vrata, ki so se kar naenkrat zaklenila! Vedeževalka je še kar držala mojo roko. V sobi je postalo ful mrzlo, vedeževalka se je umirila, njene oči pa so ble čist svetlo modre! Začela je govoriti v zelo globokem glasu in v drugem jeziku. Mene je začela življenska črta nekako...žgečkati. Vedeževalka je še nekaj zatulila, potem pa je bila spet normalna. Nasmehnila se mi je in rekla (citiram jo) "No mlada dama, to bo vse. Si zadovolna s svojo usodo?" Pokimala sem in midve z Lariso sva samo plačali in stekli ven. Mi lahko kdo razloži kaj se je dogajalo v tisti sobi? o.o

*Imam dvojno črto glave (poglejte na splet, kaj je to). To naj bi bil zelo redek znak duhovnih sposobnosti. Lahko kdo razloži to?*

Jaz osebno imam precej slabe izkušnje z veževalci, to predvsem zato ker nekateri niso lažni. Ampak ta godba za kakšen drug čas.

Kaj pa je rekla vedeževalka glede tvoje usode ?

Drugače dvojna črta pomeni bogastvo, ampak ni nujno da je to mišljeno kot denar. Glede tega da je bila pa črta glave pa je odvisno od tega da boš z nečim za večno povezan, ampak moraš vedeti s katero črto se črta glave na koncu seka.
Ali je rekla kaj o tem, s katero črto se črta glave konča ?
Nazaj na vrh Go down
https://nadnaravno.slovenianforum.com
Sponsored content





Duh?! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Duh?!   Duh?! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Duh?!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Nadnaravno :: Pogovori :: Zgodbe-
Pojdi na: