Nadnaravno
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nadnaravno

To je forum o duhovih in paranormalnem.
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 ropotanje ponoči!

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Biopower




Število prispevkov : 1
Registration date : 24/08/2010

ropotanje ponoči! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ropotanje ponoči!   ropotanje ponoči! Icon_minitimeTor Avg 24, 2010 10:17 am

ok jez sm nov tu, leto nazaj se mi je zgodilo nekaj čudnega, in sicer spal sem pri svoji teti( moja soseda, mož ji je že umrl par let nazaj) in šla sva v posteljo, in nato par minut kasneje sva slišala hojo po stopnicah( vrata spalnice so bila odprta, vendar nisva videla nič) nato pa sva zaslišala še nek kreg kot bi se kregal moj sosed( bil je isti glas). bila sva čisto prestrašena, ker nisva vedela kaj je to! Pri nas za take stvari ponavadi rečemo da so to znamenja če pride smrt po koga, RAD BI VAŠE MNENJE KAJ MISLITE O TEM!
Nazaj na vrh Go down
Angeles Gabrielus

Angeles Gabrielus


Število prispevkov : 3
Registration date : 10/01/2012

ropotanje ponoči! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ropotanje ponoči!   ropotanje ponoči! Icon_minitimeTor Jan 10, 2012 3:08 pm

Biopower je napisal/a:
ok jez sm nov tu, leto nazaj se mi je zgodilo nekaj čudnega, in sicer spal sem pri svoji teti( moja soseda, mož ji je že umrl par let nazaj) in šla sva v posteljo, in nato par minut kasneje sva slišala hojo po stopnicah( vrata spalnice so bila odprta, vendar nisva videla nič) nato pa sva zaslišala še nek kreg kot bi se kregal moj sosed( bil je isti glas). bila sva čisto prestrašena, ker nisva vedela kaj je to! Pri nas za take stvari ponavadi rečemo da so to znamenja če pride smrt po koga, RAD BI VAŠE MNENJE KAJ MISLITE O TEM!




jaz sem pa zaj nov Very Happy
ja se popolnoma strinjam s teboj marsikdo tak misli da si kakšen zvok zamenjal za kaj drugega. ne to ni znak na to da pride po koga smrt. glede na to da je tvoji teti umrl mož je najbrž njegov duh še vedno prisoten v hiši saj se je navezal mogoče navezal na dom ali bližnje osebe, lahko pa je tudi samo energija ostala v hiši oz. na posestvu. če je biu mož tvoje tete prijazen človek da ni bil zloben, potem se ti ni treba bati njegove prisotnosti saj samo preverja če ste vredu in se dobro počutite pa tudi varuje vas pred zlim.
Nazaj na vrh Go down
Warlock
Admin
Warlock


Število prispevkov : 77
Registration date : 16/09/2007

ropotanje ponoči! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ropotanje ponoči!   ropotanje ponoči! Icon_minitimeTor Jan 10, 2012 3:24 pm

Se strinjam s tabo Gabrielus. Veckrat energija umrlega ostane za kaksen dan na zemlji pri svojih bljiznjih, da se na svoj nacin poslovi. Nekateri ostanejo tudi do svojega pogreba.

Drugace nebi rad koga strasil, ampak tudi ce clovek ni ravno zloben in umre nasilne smrti, lahko se vedno nastane sovrazni duh, ki bo hotel skodovati drugim.
Nazaj na vrh Go down
https://nadnaravno.slovenianforum.com
najlep™e




Število prispevkov : 43
Registration date : 29/10/2012

ropotanje ponoči! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ropotanje ponoči!   ropotanje ponoči! Icon_minitimeTor Nov 20, 2012 9:20 am

Nama se je zgudil skor podobn najprej sma slišale neke korake pol kričanje pol pa sma vidle neko žensko na štrik ubešeno....midve ti povema da je šlo za paranormalni pojav. Lej sam nej te ne bo strah sam lepo morš delat pa bo npr. ne smeš met kakršnih koli predmetov povezanih z duhovnostjo ne smeš met sveč in ne smeš molit doma(če si tako veren)...To ti povema da deluje ker midve sva to naredli pa je ok kokr sma križ gor na steno dale je blo vsega veselja konc! Shocked
Nazaj na vrh Go down
Angeles Gabrielus

Angeles Gabrielus


Število prispevkov : 3
Registration date : 10/01/2012

ropotanje ponoči! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ropotanje ponoči!   ropotanje ponoči! Icon_minitimeTor Nov 20, 2012 9:59 am

ja ta stvar dejasko deluje na ta način da se mešaš v paranormalne stvari sploh z religijo tako duhovi ne polagajo preveč pozornosti na tebe drugače pa če se sliši kričanje in vidita obešenca to pomeni da so ti umrli nasilne smrti in so zdaj ujetniki v vaši hiši takšnim duhovom bi bilo najbolj pametno pomagati da se jih usmeri na pravo pot da gredo proti svoji svetlobi saj po mojem poznavanju te duhove zadržuje en drugi zlobni duh ki jih drži v ujetništvu. če vam uspe da kakšna verska ustanova ali kakšni priznani izganjalci popeljejo te duhove na prava pota sem prepričan da se bo tudi v vaši hiši marsikaj spremenilo vzdušje bo bolj prijazno več bo pozitivne energije skratka počutje se bo zelo izboljšalo. obstaja pa tudi možnost da so ti pojavi demonskega izvora s tem pa se stvar zelo zakomplicira. vsekakor jaz zelo priporočam da to stvar podrobneje raziščete in zadevo nekako popravita saj ne da bi vaju strašil ali kaj podobnega vendar so takšne prisotnosti lahko zelo nevarne tako za vaju kot tudi za druge okoli vaju. pri tej stvari pa se veliko krat lahko pojavijo razne težke bolezni depresivna stanja samomorilnost, agresija, obsedenost z nečem,... stvar je vsekakor zanimiva in se jo splača raziskati preden zadeva ne pride predaleč
aja pa glede na to da si napisala da ko sta dali križ na steno je blo vsega veselja konec to nakazauje na demonsko prisotnost ki je lahko zelo nevarna in ti lahko sledi kamorkoli greš in res ti priporočam še enkrat raziskava ter odprava
Nazaj na vrh Go down
najlep™e




Število prispevkov : 43
Registration date : 29/10/2012

ropotanje ponoči! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ropotanje ponoči!   ropotanje ponoči! Icon_minitimeTor Nov 20, 2012 10:27 am

Hwala za dober nasvet:)
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





ropotanje ponoči! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ropotanje ponoči!   ropotanje ponoči! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
ropotanje ponoči!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Nadnaravno :: Pogovori :: Duhovi-
Pojdi na: