Nadnaravno
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nadnaravno

To je forum o duhovih in paranormalnem.
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 HeLp!

Go down 
+2
rider
Ingryd
6 posters
AvtorSporočilo
Ingryd

Ingryd


Število prispevkov : 3
Registration date : 06/04/2010

HeLp! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: HeLp!   HeLp! Icon_minitimeTor Apr 06, 2010 8:52 am

Glejte že kar nekaj časa od takrat ko smo se s prijateljicam pogovarjale o duhovih imam stalno občutek v sobi da je nekdo zraven mene. Shocked Nekaj dni ja potem ne potem pa se ta občutek ponovi... Ni dolgo nazaj ko sem ravno hotela zaspat so naenkrat vrata od omare močno zaškripale 2x in so se odprle za cirka 3-4cm. Shocked
Vem da zdaj že skoraj 3 tedne ne morem zaspat brez televizje.
Mogoče kdo ve kako se naj tega rešim? Wink
Nazaj na vrh Go down
rider




Število prispevkov : 5
Registration date : 21/03/2010

HeLp! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: HeLp!   HeLp! Icon_minitimeSre Okt 27, 2010 6:29 am

probaj vse skupaj ignorirat, s časoma bo bolše Very Happy
Nazaj na vrh Go down
LeeLii




Število prispevkov : 4
Registration date : 09/01/2011

HeLp! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: HeLp!   HeLp! Icon_minitimeNed Jan 09, 2011 4:10 am

Ingryd je napisal/a:
Glejte že kar nekaj časa od takrat ko smo se s prijateljicam pogovarjale o duhovih imam stalno občutek v sobi da je nekdo zraven mene. Shocked Nekaj dni ja potem ne potem pa se ta občutek ponovi... Ni dolgo nazaj ko sem ravno hotela zaspat so naenkrat vrata od omare močno zaškripale 2x in so se odprle za cirka 3-4cm. Shocked
Vem da zdaj že skoraj 3 tedne ne morem zaspat brez televizje.
Mogoče kdo ve kako se naj tega rešim? Wink

Vem kakšn je to filing Neutral mi smo z frendicam tud raziskovale!jest sm se tega rešla tko da si čez dan z nečem zaposlim čez noč (ne spim velik) si zamism kej lepega čeprov vedno mislm da mi gdo diha za vrat Shocked
Nazaj na vrh Go down
susi




Število prispevkov : 3
Location : sevnica
Registration date : 19/03/2011

HeLp! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: HeLp!   HeLp! Icon_minitimeSob Mar 19, 2011 9:57 am

jst nism počela nič tazga pa mam skos obutek da mi neko grozno in nevarno bitje diha za vrat....večinoma se mi zdi da je v omari, za mojim hrbtom ali na stropu nad mano....kaj nej naredim? Question
Nazaj na vrh Go down
Warlock
Admin
Warlock


Število prispevkov : 77
Registration date : 16/09/2007

HeLp! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: HeLp!   HeLp! Icon_minitimeSre Jun 08, 2011 6:26 am

V večini primerov je takšen občutek samo paranoia, ker oseba bere veliko o paranormalnem, duhovih, ...

Zato si sam predstavljaš, da te vedno nekaj opazuje ter ti diha za vrat.
Če pa imaš takšen občutek po klicanju duhov ali podobnih obredih, potem pa je to drug problem.
Nazaj na vrh Go down
https://nadnaravno.slovenianforum.com
vrjamem




Število prispevkov : 20
Registration date : 22/11/2012

HeLp! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: HeLp!   HeLp! Icon_minitimeSob Nov 24, 2012 7:51 am

poskusi pozabiti na to stvar pa bo... Smile
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





HeLp! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: HeLp!   HeLp! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
HeLp!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Nadnaravno :: Pogovori :: Zgodbe-
Pojdi na: