Nadnaravno
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nadnaravno

To je forum o duhovih in paranormalnem.
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 svetleča krogla

Go down 
+4
pikica
rider
Warlock
Nejc112
8 posters
AvtorSporočilo
Nejc112

Nejc112


Število prispevkov : 17
Location : maribor
Registration date : 22/09/2007

svetleča krogla Empty
ObjavljaNaslov sporočila: svetleča krogla   svetleča krogla Icon_minitimeSob Sep 22, 2007 3:55 pm

moja soba vodi v hodnik v jedilnico... no enkrat sem se zbudil ob 4-ih in sem videl orb al kako se mu že reče bil je svetel v centru in okoli se je svetil ko sem se vstal da bi boljše videl je "orb" že zavil v jedilnico še zdaj nevem kaj sem videl bil sem zaspan zato nisem dobro videl drunken
Nazaj na vrh Go down
Warlock
Admin
Warlock


Število prispevkov : 77
Registration date : 16/09/2007

svetleča krogla Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: svetleča krogla   svetleča krogla Icon_minitimeNed Sep 23, 2007 1:07 am

grozno , mi še nikoli nismo videli kaj podobnega.
Nazaj na vrh Go down
https://nadnaravno.slovenianforum.com
rider




Število prispevkov : 5
Registration date : 21/03/2010

svetleča krogla Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: svetleča krogla   svetleča krogla Icon_minitimeNed Mar 21, 2010 9:32 am

men se je pa zgodl nekaj podobnga, jas pa prijatli smo se špilal kao za duhove( 7 let sem bil takrat star), igra je bila preprosta duh je mogel uloviti tistega ki ni bil duh, in jas sem eno htel uloviti in naenkrat se je na modrozeleni preprogi prikazal popolnoma bel svetleč krog, seveda smo takoj zbežali in prižgali luč, še zdaj nwm kaj je bilo, samo spomnim se belega kroga ki je zelo močno svetil jas sem pa stal pred njim, in od takrat se mi dogajajo neke čudne stvari, npr. po oknu mi negdo tolče al pa slišm kak negdo hodi po hodniku, včasih celo slišim dihanje čeprav nobenega ni


Nazadnje urejal/a rider Sre Okt 27, 2010 6:37 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
rider




Število prispevkov : 5
Registration date : 21/03/2010

svetleča krogla Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: svetleča krogla   svetleča krogla Icon_minitimeNed Mar 21, 2010 9:35 am

Shocked


Nazadnje urejal/a rider Sre Okt 27, 2010 6:11 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
pikica




Število prispevkov : 17
Registration date : 23/10/2009

svetleča krogla Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: svetleča krogla   svetleča krogla Icon_minitimeČet Apr 15, 2010 1:33 pm

tale orb je navaren? scratch
Nazaj na vrh Go down
ŽežuuCrazy




Število prispevkov : 1
Registration date : 06/12/2010

svetleča krogla Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: svetleča krogla   svetleča krogla Icon_minitimePon Dec 06, 2010 7:23 am

Klaud je napisal/a:
tale orb je navaren? scratch
affraid
Nazaj na vrh Go down
susi




Število prispevkov : 3
Location : sevnica
Registration date : 19/03/2011

svetleča krogla Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: svetleča krogla   svetleča krogla Icon_minitimeSob Mar 19, 2011 10:12 am

jsz do zdej nism počela nč tazga pa vseen vedno slišm dihanje.....in če zajamem sapo pa ne diham še kr slišim....
Nazaj na vrh Go down
Zendaya

Zendaya


Število prispevkov : 7
Age : 27
Location : scary town
Registration date : 02/01/2012

svetleča krogla Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: svetleča krogla   svetleča krogla Icon_minitimeNed Jan 22, 2012 8:38 am

Ya...js tut slišm dihanje ućas al pa sence widm What a Face
Nazaj na vrh Go down
najlep™e




Število prispevkov : 43
Registration date : 29/10/2012

svetleča krogla Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: svetleča krogla   svetleča krogla Icon_minitimeTor Nov 20, 2012 9:24 am

hm...midve mislma da si bil mau preveč zaspan...al pa tut ne no nama se še kej tajga ni naredl! Tak da ti neznama povedat ka je to...Sad
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





svetleča krogla Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: svetleča krogla   svetleča krogla Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
svetleča krogla
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Nadnaravno :: Pogovori :: Duhovi-
Pojdi na: